Twee grote messing kaarskandelaren met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
Twee kerkelijke messing kaarskandelaren. Eén maal Neo Renaissance, 19e eeuw. Eén maal Neo Gotisch, 20e eeuw. Afmeting: 53 - 74 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Neo Gothische bronzen penkandelaar met leeuwen. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen Neo Gotische kaarskandelaar met leeuwenpoten. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kandelaren met vogels. In 18e eeuwse stijl. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijbellegger bekleed met rode velours. Circa 1900. Afmeting: 35 x 40 x 33 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws kistje met wortelhout effect en origineel slotje. Voorzien van messing beslag op gecontourneerd deksel. Afmeting: 11,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Groot kaliber, antiek bewerkte messing granaathuls. Met voorstelling van worstelende halfnaakte dames. Afmeting: 8,5 x 13,2 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten theekist met porseleinen flacons + houder. Handbeschilderd. Eén flacon randschade. Kist intarsia, goed. Afmeting: 15 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke wortelnoten snuiftabakdoos met miniatuur schilderij. Poedel in landschap. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder houtgestoken notenhouten dekseldoos met hond op deksel. Sleutel weg. Afmeting: 16 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese lakwerk stapeldoos met beschildering en Familie Rose plaquette op deksel. Musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Art Deco dekseldoosjes. Eén maal gehamerd, plated. Eén maal palissander met inleg. Afmeting: 7,5 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde houten dekseldoos met lezende man. Binnenrand iets beschadigd. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kistjes met ivoren banden en sierwerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten reiskist. Circa 1900. Metalen slotplaatje en metalen lijsten missen. Afmeting: 15 x 37 x 27 cm. In redelijke staat.
Twee antieke dekseldozen. Circa 1900. Eén maal opaline melkglas met bronskleur, scherf gelijmd. Eén maal ovaal met messing en kristallen gegraveerde binnenbak. Plus Murano glazen snoepjes. Afmeting: 1...
Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede documentenkist. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 18 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.