Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Grote kaarskandelaren 2082
2x Grote kaarskandelaren

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2x Kerkelijke kaarskandelaren 2083
2x Kerkelijke kaarskandelaren

Resultaat:

60 EUR

Bronzen penkandelaar 2084
Bronzen penkandelaar
Startprijs 130 EUR
Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw 2085
Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
2x Messing kandelaren 2086
2x Messing kandelaren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antieke bronzen kandelaren 2087
2x Antieke bronzen kandelaren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke bijbellegger, 1900 2088
Antieke bijbellegger, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kistje met messing, 18e - 19e eeuw 2089
Kistje met messing, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Antieke granaathuls met voorstelling 2090
Antieke granaathuls met voorstelling
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Palissander theekist, 19e eeuw 2091
Palissander theekist, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke snuiftabakdoos, 1900 2092
Antieke snuiftabakdoos, 1900

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwalder dekseldoos 2093
Antieke Schwarzwalder dekseldoos

Resultaat:

80 EUR

Oude Chinese lakwerkdoos 2094
Oude Chinese lakwerkdoos
Startprijs 60 EUR
2x Art Deco dekseldoosjes 2095
2x Art Deco dekseldoosjes
Startprijs 60 EUR
Houten dekseldoos met portret, 19e eeuw 2096
Houten dekseldoos met portret, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
2x Houten sierkistjes 2097
2x Houten sierkistjes
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antieke palissander reiskist, 1900 2098
Antieke palissander reiskist, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke dekseldozen, 1900 2099
2x Antieke dekseldozen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tibetaanse documentenkist 2100
Tibetaanse documentenkist

Resultaat:

30 EUR

Messing Art Nouveau-stijl lamp 2101
Messing Art Nouveau-stijl lamp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Tiffany-stijl tafellamp 2102
Tiffany-stijl tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw 2103
Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Japanse tafellamp, 19e eeuw 2104
Japanse tafellamp, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antieke porseleinen lampenvoet 2105
Antieke porseleinen lampenvoet
Startprijs 50 EUR