Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. Heyboer, Spetter kip 1198
A. Heyboer, Spetter kip

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands stadskanaal 1260
Ongesigneerd, Hollands stadskanaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Japanse bronzen vazen 2178
2x Japanse bronzen vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. 3000
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Nachtlicht Tournant klok, 1880 3525
Nachtlicht Tournant klok, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke serpentijn regulateur, 1860 3548
Antieke serpentijn regulateur, 1860

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Staande Engelse klok, 18e eeuw 3552
Staande Engelse klok, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Franse bureauklok, 1900 3592
Antieke Franse bureauklok, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hollandse Barok vitrinekast 4160
Hollandse Barok vitrinekast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 325 x 225 cm 4522
Perzisch tapijt, 325 x 225 cm

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6x Chinese borden, 18e eeuw 6032
6x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese penselenpotten 6037
2x Antieke Chinese penselenpotten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antieke Chicken cups 6099
2x Antieke Chicken cups

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari schotel, 19e eeuw 6104
Grote Japanse Imari schotel, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6253
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Oude Chinese knobbelvaas 6261
Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Oude Chinese knobbelvaas 6319
Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3-Delig zilveren servies (Zweden) 321
3-Delig zilveren servies (Zweden)

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Lot bloedkoralen 312
Lot bloedkoralen

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Groot lot zilver 583
Groot lot zilver

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
K. Bernink, Boerderijen in de sneeuw 1145
K. Bernink, Boerderijen in de sneeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6562
Oude Chinese vaas

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Zilveren kan, 18e eeuw 12
Zilveren kan, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Parelcollier met gouden camee broche/sluiting 28
Parelcollier met gouden camee broche/sluiting

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Messen met zilveren heft (18x) 91
Messen met zilveren heft (18x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gouden armband met malachiet 281
Gouden armband met malachiet

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Barnsteen collier, olijfvormig 411
Barnsteen collier, olijfvormig

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers met bloedkoraal 751
Gouden oorhangers met bloedkoraal

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese bronzen wierookschaal 2073
Chinese bronzen wierookschaal

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Familie Rose trekpot 6028
18e Eeuwse Familie Rose trekpot

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese drakenborden, 18e eeuw 6149
3x Antieke Chinese drakenborden, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese Kang Xi kop + schotels 6296
6x Antieke Chinese Kang Xi kop + schotels

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
20x Antieke K.P.M. borden, 1900 6339
20x Antieke K.P.M. borden, 1900

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 13
Zilveren dienblad

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Fries zilveren kan met onderschotel 65
Fries zilveren kan met onderschotel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 96
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vitrinekastje met zilveren miniaturen 100
Vitrinekastje met zilveren miniaturen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren geboortelepel & vork, 1858 269
Zilveren geboortelepel & vork, 1858

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren kraanvogel 375
Zilveren kraanvogel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 540
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis 1040
H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Musicerende herders 1045
Ongesigneerd, Musicerende herders

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
E. Strasser, Vrouw plukt bloemen 1057
E. Strasser, Vrouw plukt bloemen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk 2070
Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bloempot op zuil, 19e eeuw 2172
Bloempot op zuil, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oosterse messing bloempot 2256
Oosterse messing bloempot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Martell Cordon Bleu cognac 2440
Martell Cordon Bleu cognac

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. 3001
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5x Biquit porseleinen poppen, 1900 3014
5x Biquit porseleinen poppen, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote messing belklok, 1880 3523
Grote messing belklok, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek Frans klokkenstel, 1920 3533
Antiek Frans klokkenstel, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groot antiek marmeren klokkenstel 3537
Groot antiek marmeren klokkenstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw 3554
Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse staande klok, 19e eeuw 3667
Hollandse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 1860 3697
Friese staartklok, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Tafel met marqueterie, 18e eeuw 4034
Tafel met marqueterie, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Louis Quinze-stijl commode 4041
Louis Quinze-stijl commode

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Neo Renaissance kast, 1860 4050
Neo Renaissance kast, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw 4051
Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote gestoken stoel, 19e eeuw 4055
Grote gestoken stoel, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeeuwse kast 4226
Zeeuwse kast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie klapbuffet 4274
Mahonie klapbuffet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Orgelgebogen commode, 18e eeuw 4278
Orgelgebogen commode, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Heilig hart beeld, 19e eeuw 5070
Heilig hart beeld, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Meissen borden, 1920 6053
2x Meissen borden, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duits,Rosenthal servies 6069
Duits,Rosenthal servies

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6077
6x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuwse Cheng Lung borden 6336
5x 18e Eeuwse Cheng Lung borden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6470
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden ring met smaragd 710
Gouden ring met smaragd

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Corneille, Naakte vrouw met duif 1272
Corneille, Naakte vrouw met duif

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
C. van Vugt, Strandgezicht met vele figuren 1315
C. van Vugt, Strandgezicht met vele figuren

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Eiken kist 4166
Eiken kist

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Zilveren kaneelstrooier, 1882 67
Zilveren kaneelstrooier, 1882

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenmandje 167
Zilveren kluwenmandje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Plated 5-lichts kandelaren 474
2x Plated 5-lichts kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoofdbedekking 1046
P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoofdbedekking

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Wandelaar met hond 1070
Onduidelijk, Wandelaar met hond

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
P.H. Topalski,  Portret Joodse man met hoed 1093
P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoed

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J. Jans, Twee figuren bij piano 1240
J. Jans, Twee figuren bij piano

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Onbekend, Sterrenwacht met figuren 1271
Onbekend, Sterrenwacht met figuren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J. Maris?, Damesportret 1303
J. Maris?, Damesportret

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
H. Berlage, Papegaai 1308
H. Berlage, Papegaai

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oosters snijwerk met olifanten 2055
Oosters snijwerk met olifanten

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke hangpetroleumlamp, 1915 2135
Antieke hangpetroleumlamp, 1915

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke symphonium speeldoos+platen 2222
Antieke symphonium speeldoos+platen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Engelse picknickmand 2346
Antieke Engelse picknickmand

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek kinderspeelgoed 3111
Lot oud/antiek kinderspeelgoed

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Antieke armleunstoelen 4135
4x Antieke armleunstoelen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote Majolica huzaar 6010
Grote Majolica huzaar

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oud Chinees Familie Rose vaasje 6162
Oud Chinees Familie Rose vaasje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Aparte oude Chinese kopjes 6391
2x Aparte oude Chinese kopjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6415
Oude Chinese vaas

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese Foo-honden 6482
3x Oude Chinese Foo-honden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek porseleinen figuur, 1910 6658
Antiek porseleinen figuur, 1910

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Witgouden alliancering met diamant 52
Witgouden alliancering met diamant

Resultaat:

220 EUR