Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Anna Groen set, 1920 5515
Antieke Anna Groen set, 1920

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Swarovski beeldjes en Lalique glas 5539
Swarovski beeldjes en Lalique glas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude Japanse bloempot 6461
Oude Japanse bloempot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot oud porselein, divers (6x) 6655
Lot oud porselein, divers (6x)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot plated, divers 546
Lot plated, divers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Staande lamp, 1940 2465
Staande lamp, 1940

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Antiek houtwerk 2493
3x Antiek houtwerk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Antieke Indonesische Sirih-houders 2503
2x Antieke Indonesische Sirih-houders

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
30x De avonturen van Flipje 2518
30x De avonturen van Flipje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke flessen 2520
Lot oude/antieke flessen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse breistoel 4209
19e Eeuwse Franse breistoel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Glas in lood venster 5554
Glas in lood venster

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot divers goudsteen 6466
Lot divers goudsteen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese Yixing theepotten 6627
2x Oude Chinese Yixing theepotten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
7x Chinees/Japans porselein 6654
7x Chinees/Japans porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5x Antieke etsen/steendrukken (divers) 1292
5x Antieke etsen/steendrukken (divers)

Resultaat:

15 EUR