Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw 6004
Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Gouden choker, Finish 32
Gouden choker, Finish

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Amsterdams kabinet, 18e eeuw 4019
Amsterdams kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese dekselvazen 6310
2x Antieke Chinese dekselvazen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Meissen servies 'Blümen' 6001
Meissen servies 'Blümen'

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Amelander tafelblad, 18e eeuw 4043
Amelander tafelblad, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Vergulde schildersezel met dolfijnen 4190
Vergulde schildersezel met dolfijnen

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Franse Barokkast, 1770 4028
Franse Barokkast, 1770

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kruik 6209
Chinese Familie Rose kruik

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zakhorloge met beschildering 251
Zakhorloge met beschildering

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 110
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6408
Oude Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Groot lot oud houten speelgoed 3074
Groot lot oud houten speelgoed

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
J. Hovener, Poezen in interieur 1078
J. Hovener, Poezen in interieur

Resultaat:

650 EUR

Aurora pen, Guiseppe Verdi, Opera Vermeille 124
Aurora pen, Guiseppe Verdi, Opera Vermeille
Startprijs 650 EUR
Aurora pen, Guiseppe Verdi, Gran Gala, Vermeille 87
Aurora pen, Guiseppe Verdi, Gran Gala, Vermeille
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Jaeger LeCoultre Atmos klok 3514
Jaeger LeCoultre Atmos klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Duitse schilderijklok, 1840 3506
Duitse schilderijklok, 1840

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
J.A. Zandleven, Hooischuur in bos 1011
J.A. Zandleven, Hooischuur in bos

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kokosnootbeker met zilverversiering 68
Kokosnootbeker met zilverversiering

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes 6407
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Grote oude/antieke Swatow schotel 6598
Grote oude/antieke Swatow schotel

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
5-Delig zilveren servies 147
5-Delig zilveren servies

Resultaat:

620 EUR

Verkocht
Eiken 2-deurs kast, 1860 4147
Eiken 2-deurs kast, 1860

Resultaat:

600 EUR