Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen gembercoupe 5528
Kristallen gembercoupe
Startprijs 40 EUR
2x Oud/antiek kristal 5527
2x Oud/antiek kristal
Startprijs 40 EUR
Oud glas-in-lood venster, 1920 5526
Oud glas-in-lood venster, 1920
Startprijs 40 EUR
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw 5536
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw
Startprijs 35 EUR
Lot oud glas/kristal 5530
Lot oud glas/kristal
Startprijs 35 EUR
Designvaas + spijkerbol 5523
Designvaas + spijkerbol
Startprijs 35 EUR
Murano glazen zwaan 5552
Murano glazen zwaan
Startprijs 30 EUR
Oud slingerglas met gravure 5546
Oud slingerglas met gravure
Startprijs 30 EUR
Mondgeblazen vaas 5541
Mondgeblazen vaas
Startprijs 30 EUR