Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

5-Delige bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Vijf-delige wortelnoten bijzettafel met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 70 cm ø. In goede staat.

Spinnekoptafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 70 x 125 cm. In goede staat.

Ronde mahonie tafel, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met snijwerk en drie-spant poot. Lichte fineerschade. Circa 1860. Afmeting: 76 x 99 cm ø. In goede staat.

Antieke Indonesische kist, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Indonesische houtgestoken kist op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 57 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 90 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel met bronzen beslag, lade en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 86 x 57 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 90 EUR

Wortelnoten theetafel op klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 81 x 51 cm. In goede staat.

Antieke Engelse lederen bureaustoel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.

Louis Philippe naaitafeltje, 1870
Resultaat: 90 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met deksel en vakverdeling. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 36 cm. In goede staat.

Hollandse eiken broodspinde
Resultaat: 90 EUR

Hollandse eikenhouten twee-deurs broodspinde. Gemaakt van antiek hout. Afmeting: 155 x 78 x 35 cm. In goede staat.

Chinees ladenkastje
Resultaat: 90 EUR

Chinees beschilderd houten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 39 x 36 cm. In goede staat.

Wandtafel met lade, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Houtgestoken 19e eeuwse eikenhouten wandtafel met lade en florale Renaissance decor, ook op blad. Afmeting: 74 x 38 x 75 cm. In goede staat.

2x Bijzet tafeltjes, 1880
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit bijzettafels. Circa 1880. Afmeting: 74 x 40 x 40 cm / 74 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.

Oude Indonesische olifantentafel
Resultaat: 90 EUR

Oude Indonesische houtgestoken olifantentafel met been slagtanden. Blad ook houtgestoken met olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten bestekcommode
Resultaat: 80 EUR

Originele wortelnoten bestekcommode met plated bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 43 x 70 cm. In goede staat.

Mahoniehouten wandtafel, 1860
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten Willem III wandtafel met mooi snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 82 x 43 x 76 cm. In goede staat.

Ingelegde Franse naaitafel, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, notenhout en diverse houtsoorten. Floraal + bandintarsia. Met messing beslag. Blad iets krom. Verder in goede staat. Afmeting: 75 x 56 x 39 cm. In goede staat...

Engelse klapstoel met inleg
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klapstoel met intarsia en bruin leder. Afmeting: 80 x 50 x 52 cm. In goede staat.

Oude houten lectuurmolen
Resultaat: 80 EUR

Oude houten lectuurmolen met messing hekwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 45 x 30 cm. In goede staat.

Antiek damesschrijfbureau + stoel
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands Louis Philippe wit damesschrijfbureau met stoel. Circa 1860. Afmeting: 108 x 85 x 53 cm. In goede staat.

Antieke kist met snijwerk, 1900
Resultaat: 75 EUR

Antieke kist met snijwerk. Schwarzwald. Met boomstammen decor. Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 49 x 65 x 43 cm. In goede staat.

Louis Philippe wijntafel, 1860
Resultaat: 75 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 65 x 47 cm. In goede staat.

Halspiegel in Rococo-stijl
Resultaat: 70 EUR

Bronskleurige Rococo-stijl halspiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 120 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Louis Philippe naaitafel, 1860
Resultaat: 70 EUR

Antieke notenhouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Afmeting: 82 x 39 x 46 cm. In goede staat.

Chique messing theetafel
Resultaat: 70 EUR

Chique messing theetafel op wielen met glazen bladen. Eén afneembaar dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 78 cm. In goede staat.

Hollandse meidenkast, 1860
Resultaat: 70 EUR

Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.

Barok commode, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse dubbelgebogen Hollandse wortelnoten Barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 70 x 93 x 54 cm. In redelijke staat.

Art Deco bijzettafel
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 60 x 70 cm ø. In goede staat.

Antieke eiken spiegel, 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Engelse spiegel met geslepen spiegelglas. Circa 1880. Afmeting: 94 x 54 cm. In goede staat.

Art Deco theekastje, 1920
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten Art Deco theekast. Circa 1920. Afmeting: 69 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie breistoel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Medicijnkastje, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws hangmedicijnkastje met vernikkelde koperen versieringen en kuif. Afmeting: 63 x 40 x 23 cm. In goede staat.

Noten Barok spiegel
Resultaat: 50 EUR

Mooie notenhouten ovale spiegel met parelrand en geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 65 cm. In goede staat.

Voltaire stoel in Barok-stijl
Resultaat: 50 EUR

Barok-stijl notenhouten gestoken voltaire stoel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 66 x 60 cm. In goede staat.

Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel met spijlen en hoge rugleuning. 20e Eeuw. Afmeting: 127 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Antieke bidstoel, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Neo Gotische eikenhouten bidstoel. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 87 x 63 x 32 cm. In goede staat.

Engelse lectuurbak
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten Engelse lectuurhouder met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 51 x 39 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke bijzet tafels
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke bijzettafels. Eén maal wortelnoten, Art Deco, circa 1935. Eén maal stijlmeubel, wijntafel, beukenhout gebeitst. Afmeting: 46 - 58 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil pianokruk, 1915
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jugendstil notenhouten pianokruk met messing. Circa 1915. Afmeting: 53 x 37 cm ø. In goede staat.

Antieke stoel met vlechtwerk, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten stoel met vlechtwerk aan zijkanten, zitting en rugleuning. Circa 1900. Afmeting: 110 x 65 x 65 cm. In goede staat.

Engelse ladenkast
Resultaat: 50 EUR

Engelse mahoniehouten ladenkast met zeven lades en schrijfblad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 37 cm. In goede staat.

Antieke garderobe, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten gestoken Neo Renaissance garderobe met messing haken. Circa 1880. Afmeting: 40 x 108 x 15 cm. In goede staat.

Oude rooktafel
Resultaat: 50 EUR

Oude rooktafel. Donker gebeitst met kopergeslagen blad. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 60 cm ø. In goede staat.

Spiegel, 1830
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 90 x 52 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 61 x 33 cm / 74 x 61 x 93 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 71 x 61 x 33 cm / 71 x 61 x 93 cm. In goede staat.

Oosterse wandtafel
Resultaat: 50 EUR

Oosterse teakhouten houtgestoken wandtafel met florale decors. Afmeting: 78 x 54 x 125 cm. In goede staat.

Mahonie klapsalontafel met lade
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten klapsalontafel met lade. Circa 1880. Vlekken blad. Afmeting: 61 x 103 x 59 cm / 61 x 103 x 109 cm. In redelijk goede staat.

Engelse mahonie klaptafel
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met gecontourneerd blad en snijwerk. Y-spant poot. Krimpnaad in blad. Afmeting: 75 x 63 x 142 cm / 75 x 63 x 82 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse theetafel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale theetafel met intarsia. Afmeting: 68 x 88 x 50 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1880
Resultaat: 45 EUR

Hollandse antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 35 x 120 x 15 cm. In goede staat.

Mahonie spiegel met etages
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse spiegel met etages en kroon. Afmeting: 160 x 120 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten kastje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten twee-laden kastje met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 x 38 x 71 cm. In goede staat.

2x Kleine hangvitrines, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl hangvitrines. Circa 1900. Afmeting: 48 - 56 cm. In goede staat.

Antieke wandtafel, 1870
Resultaat: 40 EUR

Twee-delige antieke mahoniehouten wandtafel met gecontourneerd blad. Louis Philippe, circa 1870. Afmeting: 77 x 87 x 32 cm. In goede staat.

Mahonie hoek-etagère
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten hoeketagere met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 55 x 43 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 40 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Antiek 2-zitsbankje, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antiek notenhouten Jugendstil twee-zitsbankje met vlechtwerk. Circa 1915. Afmeting: 90 x 102 x 60 cm. In goede staat.

Bijzettafeltje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten Neo Renaissance bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 45 x 41 x 41 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangkastje
Resultaat: 40 EUR

Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Engelse eettafel, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahonietafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 90 x 64 cm. In goede staat.

Eikenhouten kapstok
Resultaat: 35 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance wandkapstok met ranken en koperen haken. Afmeting: 104 x 24 x 28 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Neo Renaissance wandgarderobe met koperen haken. Circa 1900. Afmeting: 164 x 26 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Ingelegd naaitafeltje
Resultaat: 30 EUR

Ingelegd Italiaans mahoniehouten naaitafeltje. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 37 x 28 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse breistoel
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde houtgestoken breistoel. Circa 1870. Afmeting: 99 x 40 x 50 cm. In goede staat.