Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5-Delige bijzettafel 4152
5-Delige bijzettafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Spinnekoptafel, 1870 4155
Spinnekoptafel, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ronde mahonie tafel, 19e eeuw 4236
Ronde mahonie tafel, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Indonesische kist, 1900 4289
Antieke Indonesische kist, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4077
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4117
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Engelse lederen bureaustoel 4129
Antieke Engelse lederen bureaustoel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Louis Philippe naaitafeltje, 1870 4138
Louis Philippe naaitafeltje, 1870

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hollandse eiken broodspinde 4154
Hollandse eiken broodspinde

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees ladenkastje 4159
Chinees ladenkastje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wandtafel met lade, 19e eeuw 4182
Wandtafel met lade, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Bijzet tafeltjes, 1880 4187
2x Bijzet tafeltjes, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke mahonie tafel 4283
Antieke mahonie tafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude Indonesische olifantentafel 4297
Oude Indonesische olifantentafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wortelnoten bestekcommode 4070
Wortelnoten bestekcommode

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mahoniehouten wandtafel, 1860 4112
Mahoniehouten wandtafel, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ingelegde Franse naaitafel, 19e eeuw 4133
Ingelegde Franse naaitafel, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse klapstoel met inleg 4183
Engelse klapstoel met inleg

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude houten lectuurmolen 4195
Oude houten lectuurmolen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek damesschrijfbureau + stoel 4280
Antiek damesschrijfbureau + stoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke kist met snijwerk, 1900 4100
Antieke kist met snijwerk, 1900

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Louis Philippe wijntafel, 1860 4140
Louis Philippe wijntafel, 1860

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Halspiegel in Rococo-stijl 4125
Halspiegel in Rococo-stijl

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Louis Philippe naaitafel, 1860 4148
Antieke Louis Philippe naaitafel, 1860

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chique messing theetafel 4158
Chique messing theetafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hollandse meidenkast, 1860 4293
Hollandse meidenkast, 1860

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Barok commode, 19e eeuw 4134
Barok commode, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Art Deco bijzettafel 4169
Art Deco bijzettafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke eiken spiegel, 1880 4210
Antieke eiken spiegel, 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Art Deco theekastje, 1920 4290
Art Deco theekastje, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahonie breistoel, 19e eeuw 4132
Mahonie breistoel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Medicijnkastje, 19e eeuw 4146
Medicijnkastje, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Noten Barok spiegel 4149
Noten Barok spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Voltaire stoel in Barok-stijl 4151
Voltaire stoel in Barok-stijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel 4172
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bidstoel, 1880 4177
Antieke bidstoel, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse lectuurbak 4184
Engelse lectuurbak

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke bijzet tafels 4185
2x Oude/antieke bijzet tafels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil pianokruk, 1915 4189
Antieke Jugendstil pianokruk, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke stoel met vlechtwerk, 1900 4198
Antieke stoel met vlechtwerk, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse ladenkast 4204
Engelse ladenkast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke garderobe, 1880 4205
Antieke garderobe, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude rooktafel 4207
Oude rooktafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Spiegel, 1830 4213
Spiegel, 1830

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4244
Antieke Engelse hangoortafel, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4245
Antieke Engelse hangoortafel, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oosterse wandtafel 4259
Oosterse wandtafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie klapsalontafel met lade 4285
Mahonie klapsalontafel met lade

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse mahonie klaptafel 4286
Engelse mahonie klaptafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse theetafel, 19e eeuw 4294
Engelse theetafel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke kapstok, 1880 4203
Antieke kapstok, 1880

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Mahonie spiegel met etages 4287
Mahonie spiegel met etages

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Wortelnoten kastje 4168
Wortelnoten kastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Kleine hangvitrines, 1900 4174
2x Kleine hangvitrines, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke wandtafel, 1870 4181
Antieke wandtafel, 1870

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahonie hoek-etagère 4193
Mahonie hoek-etagère

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wortelnoten hangvitrine 4194
Wortelnoten hangvitrine

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek 2-zitsbankje, 1915 4197
Antiek 2-zitsbankje, 1915

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje, 1900 4202
Bijzettafeltje, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wortelnoten hangkastje 4273
Wortelnoten hangkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse eettafel, 20e eeuw 4277
Engelse eettafel, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke mahonie tafel, 1900 4281
Antieke mahonie tafel, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eikenhouten kapstok 4206
Eikenhouten kapstok

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke kapstok, 1900 4219
Antieke kapstok, 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ingelegd naaitafeltje 4208
Ingelegd naaitafeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eiken hangkastje, 1920 4292
Eiken hangkastje, 1920

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse breistoel 4209
19e Eeuwse Franse breistoel

Resultaat:

20 EUR