Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.

Porseleinen verdeelschaal, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen verdeelschaal met florale en goud decor. Afmeting: 12 x 31 x 26 cm. In goede staat.

2x Antieke Westerwald pijpvazen, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse historisme steengoed Westerwald pijpvazen. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes en één schotel. Familie Rose, floraal. Schotel haarscheur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Startprijs 60 EUR

Zeer klein oud Chinees Yixing theepotje met florale en emaille decor. Geen bodemmerk. Afmeting: ø 5,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.

4x Chinese Yixing theepotten
Startprijs 60 EUR

Vier maal oud Chinees theeservies. Drie maal Yixing theepotten. Eén maal Blanc de Chine theepot. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie schotels met coulissen decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselkopje, floraal + tekens + bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staa...

2x Oude Chinese Yixing theepotten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese Yixing theepotten met florale decor + bodemmerken. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

3x China (divers)
Startprijs 60 EUR

Drie maal China. Bestaande uit: Twee tempelleeuwen van jade. Eén natuurstenen penselenpot met bamboe decor. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.

8 Delen divers Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, in-compleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goe...

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 60 EUR

Twee maal antiek Japans Kutani porselein. Gesigneerd. Eén maal bord met figuren en bloemen. Eén maal tafelschaal, floraal, goud en paauw, haarscheur. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Rosenthal pijpvaas, 1900
Startprijs 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen pijpvaas met goud decor. Björn Wiinblad. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

3x Antieke Duitse Westerwald kannen, 1900
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Duitse historisme steengoed Westerwald kannen. Circa 1900. Eén kan heeft chips bovenrand. Circa H 19 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Keramieken figuur, 1950-1960
Startprijs 60 EUR

Keramieken figuur. Circa 1950 - 1960. Gemerkt R.S. Western Germany. Houtachtige glazuur. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

4x Oude Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden met vaas decor. Eind 20e eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Bisquit porseleinen lampenvoet
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse bisquit porseleinen lampenvoet. Art Union of Great Britain + blindmerk. Griekse dame met maskers en boek. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

8x Oude Chinese vazen
Startprijs 60 EUR

Acht oude Chinees porseleinen vazen met Republiek decor, figuren en teksten. 20e Eeuw. Eén vaasje beschadigd. Afmeting: 7 - 25,5 cm. In redelijk/geode staat.

Oude Chinese kraagvaas
Startprijs 65 EUR

Oude Chinese porseleinen kraagvaas met ringen, landschap en bodemmerk. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.

Lot antieke Chinees porselein (10x)
Startprijs 65 EUR

Tien delen antiek Chinees Familie Verte porselein. Bestaande uit: Zes kopjes en vier schotels, waarvan één schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x 13,8 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Mobach Utrecht kan
Startprijs 70 EUR

Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.

6x Diverse Goebel beeldjes
Startprijs 70 EUR

Zes diverse Goebel beeldjes. Allemaal schoorsteenvegertjes. In diverse maten. Eén maal vorm van eierdop. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

7x Makkumse borden
Startprijs 70 EUR

Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren, Aap + vogel
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figuren. 20e Eeuw. Aap en jonge vogel. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

6x Blauwe wandborden, Porceleyne Fles
Startprijs 70 EUR

Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.

Majolica briefverzwaarder, 1900
Startprijs 70 EUR

Majolica briefverzwaarder. Jachthond. Circa 1900. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Japans porselein
Startprijs 70 EUR

Vier maal oud/antiek Japans porselein. Bestaande uit: Twee bolle vaasjes met tuin decor, bodemmerk, op houten consoles. Eén plat schaaltje met landschap decor. Eén celadon vaas met vogels op bloesemta...

Antieke Chinese drakenkom
Startprijs 70 EUR

Antieke Chinees porseleinen drakenkom. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 9 x 18,7 cm ø. In redelijke staat.

Chinese platte kom
Startprijs 70 EUR

Chinees porseleinen platte kom op hoge voet. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 6 x 17,7 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese penselenvaas
Startprijs 75 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met florale en figuren decor. Afmeting: 26 x 11,8 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese schotel met zilveren beugel
Startprijs 75 EUR

Antieke Chinese schotel voorzien van een 835/000 zilveren gecontourneerde beugel met Biedermeier graveringen. Mr. G. Grevink - Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: ø 16,5 cm x 16,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theepot
Startprijs 75 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot met rode Foo-honden en tekst. Chip tuit + deksel. Afmeting: 14,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari kommen, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met florale/rotsen decor. Afmeting: 7,7 x. 15,5 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek Chinees kussen
Startprijs 75 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen kussen met mangaan kleurige landschappen decor en tekens. Afmeting: 14,7 x 11,7 x 6 cm. In goede staat.

Oude Chinese penselenvaas
Startprijs 75 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenvaas met florale decor + tekens. Gelithografeerd. Rood bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Startprijs 75 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese potten
Startprijs 75 EUR

Twee oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Eén pot haarlijn. Eén goed. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Porseleinen lamp
Startprijs 75 EUR

Porseleinen lamp met porseleinen doorschijnende lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Sarreguemines vazen
Startprijs 75 EUR

Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuwse bordjes
Startprijs 75 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Kantonese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Kantonese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Kantonese vazen met Geisha's in interieur en bodemmerken. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 25 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antiek Petrus Regout kaststel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.

2x Bing en Gröndahl
Startprijs 80 EUR

Twee maal Bing en Gröndahl Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit; Vaas + beeld, fluitspeler. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

2x Sitzendorf figuren
Startprijs 80 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Rozenburg vaas, 1930
Startprijs 80 EUR

Rozenburg Den Haag vaas. N 355. Circa 1930. Met verlopen oker/bruine glazuur. Afmeting: 12 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Majolica vaas, 1915
Startprijs 80 EUR

Antieke gesigneerde Majolica Jugendstil vaas met waterlelie decor en monogram p.ij. Circa 1915. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kommen + consoles
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.

2x Hollandse sierschotel
Startprijs 80 EUR

Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

6x Diverse Goebel beeldjes
Startprijs 80 EUR

Zes diverse Goebel beeldjes. Allemaal schoorsteenvegers voorstellend. Bestaande uit: *Twee maal schenkkannetje. *Eén maal spaarpot. *Eén maal strooier. *Eén maal suikerpotje. *Een maal beeldje. Afmeti...

Lot Makkums (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.

Oud Chinees trekpotje
Startprijs 80 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met rood bodemmerk. Landschap + tekst decor. Afmeting: 9 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Zes maal Chinees porselein met bodemmerken. Met zotjes, hanen decor. Eén kopje chip. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

7x Ot en Sien figuren
Startprijs 80 EUR

Zeven kunststof Ot en Sien figuren. Uitgegeven door Wolters-Noordhoff B.V. Groningen/Houten 2006. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

2x Antieke wandborden, 1880
Startprijs 80 EUR

Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

3x Imari kop/schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Met florale en goud decor. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met landschappen decor. Octagonaal. Eén bord chip. Afmeting: 23,3 x 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

2x wit porseleinen figuren, 18e- 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse wit porseleinen figuren met restvergulding. Vrouw met tamboerijn en dansende man. Chip hand vrouw of bakfout. Alleen genummerd. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

3x Porseleinen beeldjes
Startprijs 80 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...

Theepot in teckelvorm, 1920
Startprijs 80 EUR

Leuke antieke keramieken theepot in de vorm van een teckel. Nr. 6703 B. Circa 1920. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Startprijs 80 EUR

Twee oude handbeschilderde Chinees porseleinen gemberpotten met figuren in landschappen decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 13 cm ø. In goede staat.

2x AntiekeJapanse kandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma kaarskandelaren. Floraal, roze. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Porseleinen bord met Corneille decor
Startprijs 80 EUR

Porseleinen bord met Corneille decor. Verso ook handsignatuur. Circa 1980 - 1990. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startprijs 80 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Delfts kaststel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.

Antiek keramieken figuur, Spelende honden
Startprijs 80 EUR

Antieke keramieken figuur. Twee spelende Sint Bernard puppies. Bronskleurige glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 10 x 15 cm. In goede staat.

Royal Dux figuur, Papegaai
Startprijs 80 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen papegaai. Circa 1920. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

3 Delen Duits (Meissen) porselein
Startprijs 80 EUR

Drie delen Duits (Meissen) porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zoutnap + parfum flesje, kapot + schaaltje. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Meissen inktpot, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Meissen porseleinen inktpot op onderschotel. Circa 1900. Met goud + figuren decor. In Rococo-stijl. schotel aan de rend geresteureerd. Afmeting: 8 x 14 cm ø.

Antieke Meissen snorkom
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen snorkom met opgewerkte bloemen en insecten decor. Enkele chip. Afmeting: 6,5 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Chinees schaakspel in doos
Startprijs 80 EUR

Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.

Porseleinen sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 85 EUR

19e Eeuwse grote handbeschilderde porseleinen sierschotel. Landschap met stad en figuren + goudrand. Gaatje voor wandbevestiging. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.

2x Oude/Chinese kommen
Startprijs 85 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen kommen met floraal en draken decor. Eén minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 - 13 cm ø / 6,5 - 11 cm ø. In goede staat.

Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 85 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decors en bodemmerk. Chips en haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.

Oude Franse vaas
Startprijs 90 EUR

Oude handbeschilderde Franse porseleinen Empire-stijl vaas. La porcelaine de France Paris. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Portretborden, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen borden met dames en herenportret. Damesbord beschadigd. Afmeting: 17,3 - 18,5 cm. In redelijke/staat.

2x Antieke portretbordjes, 1900
Startprijs 90 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden met meisjesportretten. Gemerkt D.L.R. & Co. Copyright. Circa 1900. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.

7x Oud Chinees porselein
Startprijs 90 EUR

Zeven delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Grote theepot met figuren en tekst decor. Vijf Kantonese borden, met fijn geschilderd Familie Rose en goud decor, 18e - 19e eeuw. Eén Familie Rose die...

3x Antieke Chinese kommen
Startprijs 90 EUR

Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: Eén maal celadon Vungtau Cargo. Eén maal Familie Verte met geel, bodemmerk. Eén maal oranje-wit floraal, vleermuizen, bodemmerk. Afmetin...

3x Meissen, divers
Startprijs 90 EUR

Drie maal Duits Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: Asbak, schaaltje en vaasje. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel
Startprijs 90 EUR

Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur. Visser aan stuurwiel. Circa 1900. Gemerkt Austria en nummers. Stukje stierwiel af. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke Chinese jade figuren op console
Startprijs 90 EUR

Twee oude/antieke Chinese jade figuren op houten console. Eén maal Chinese vrouw. Eén maal lachende boeddha. Afmeting: 9 - 6 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese bekers
Startprijs 90 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met oranje/goud florale decor. Chip aan tuit. Afmeting: 14,5 x 15,5 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Delen oud Duits Meissen porselein
Startprijs 100 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein. Goud/floraal decor. Bestaande uit: Mocca kan, twee kop en schotels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

2x Duitse Meissen theekannen
Startprijs 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen theekannen. 20e Eeuw. Eén maal Zwiebelmuster. Eén maal roos en goud decor. Chipje roos. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oude Chinese bordjes
Startprijs 100 EUR

Vier oude Chinees porseleinen bordjes met florale decors en bodemmerk. Eén bord beschadigd. Afmeting: 19,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese kom op console
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en Swastika's. Gecontourneerd. Beschadigd. Afmeting: 4,5 x 14,5 cm. In redelijke staat.

4x Antiek Bisquit porselein
Startprijs 100 EUR

Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...

2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude Japanse/Chinese Raku theekommen
Startprijs 100 EUR

Drie oude Japanse/Chinese porseleinen Raku thee ceremonie kommen met diverse craquele glazuur. Afmeting: 10,5 - 12 cm ø. In goede staat.

5x Antieke wandtegels
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke wandtegels. Twee maal 17e - 18e eeuw, haas + fruitschaal, schade. Drie maal 18e - 19e eeuw, divers, schades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

6x Chinees porselein, 18e - 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en drie schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips en haarlijn. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

Antieke terracotta pot in vorm van hoofd, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke terracotta pot in de vorm van een hoofd. Circa 1900. Afmeting: 18 x 16 x 20 cm. In goede staat.