Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen verdeelschaal met florale en goud decor. Afmeting: 12 x 31 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse historisme steengoed Westerwald pijpvazen. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes en één schotel. Familie Rose, floraal. Schotel haarscheur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer klein oud Chinees Yixing theepotje met florale en emaille decor. Geen bodemmerk. Afmeting: ø 5,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees theeservies. Drie maal Yixing theepotten. Eén maal Blanc de Chine theepot. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie schotels met coulissen decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselkopje, floraal + tekens + bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staa...
Twee oude Chinese Yixing theepotten met florale decor + bodemmerken. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Drie maal China. Bestaande uit: Twee tempelleeuwen van jade. Eén natuurstenen penselenpot met bamboe decor. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, in-compleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goe...
Twee maal antiek Japans Kutani porselein. Gesigneerd. Eén maal bord met figuren en bloemen. Eén maal tafelschaal, floraal, goud en paauw, haarscheur. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen pijpvaas met goud decor. Björn Wiinblad. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse historisme steengoed Westerwald kannen. Circa 1900. Eén kan heeft chips bovenrand. Circa H 19 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Keramieken figuur. Circa 1950 - 1960. Gemerkt R.S. Western Germany. Houtachtige glazuur. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met vaas decor. Eind 20e eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bisquit porseleinen lampenvoet. Art Union of Great Britain + blindmerk. Griekse dame met maskers en boek. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude Chinees porseleinen vazen met Republiek decor, figuren en teksten. 20e Eeuw. Eén vaasje beschadigd. Afmeting: 7 - 25,5 cm. In redelijk/geode staat.
Oude Chinese porseleinen kraagvaas met ringen, landschap en bodemmerk. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees Familie Verte porselein. Bestaande uit: Zes kopjes en vier schotels, waarvan één schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x 13,8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Zes diverse Goebel beeldjes. Allemaal schoorsteenvegertjes. In diverse maten. Eén maal vorm van eierdop. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Twee Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figuren. 20e Eeuw. Aap en jonge vogel. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.
Majolica briefverzwaarder. Jachthond. Circa 1900. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Japans porselein. Bestaande uit: Twee bolle vaasjes met tuin decor, bodemmerk, op houten consoles. Eén plat schaaltje met landschap decor. Eén celadon vaas met vogels op bloesemta...
Antieke Chinees porseleinen drakenkom. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 9 x 18,7 cm ø. In redelijke staat.
Chinees porseleinen platte kom op hoge voet. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 6 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met florale en figuren decor. Afmeting: 26 x 11,8 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese schotel voorzien van een 835/000 zilveren gecontourneerde beugel met Biedermeier graveringen. Mr. G. Grevink - Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: ø 16,5 cm x 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen theepot met rode Foo-honden en tekst. Chip tuit + deksel. Afmeting: 14,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met florale/rotsen decor. Afmeting: 7,7 x. 15,5 cm ø. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen kussen met mangaan kleurige landschappen decor en tekens. Afmeting: 14,7 x 11,7 x 6 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen penselenvaas met florale decor + tekens. Gelithografeerd. Rood bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 x 12,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Eén pot haarlijn. Eén goed. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Porseleinen lamp met porseleinen doorschijnende lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese vazen met Geisha's in interieur en bodemmerken. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 25 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal Bing en Gröndahl Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit; Vaas + beeld, fluitspeler. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Rozenburg Den Haag vaas. N 355. Circa 1930. Met verlopen oker/bruine glazuur. Afmeting: 12 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antieke gesigneerde Majolica Jugendstil vaas met waterlelie decor en monogram p.ij. Circa 1915. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zes diverse Goebel beeldjes. Allemaal schoorsteenvegers voorstellend. Bestaande uit: *Twee maal schenkkannetje. *Eén maal spaarpot. *Eén maal strooier. *Eén maal suikerpotje. *Een maal beeldje. Afmeti...
Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen trekpotje met rood bodemmerk. Landschap + tekst decor. Afmeting: 9 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.
Zes maal Chinees porselein met bodemmerken. Met zotjes, hanen decor. Eén kopje chip. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven kunststof Ot en Sien figuren. Uitgegeven door Wolters-Noordhoff B.V. Groningen/Houten 2006. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Met florale en goud decor. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met landschappen decor. Octagonaal. Eén bord chip. Afmeting: 23,3 x 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse wit porseleinen figuren met restvergulding. Vrouw met tamboerijn en dansende man. Chip hand vrouw of bakfout. Alleen genummerd. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...
Leuke antieke keramieken theepot in de vorm van een teckel. Nr. 6703 B. Circa 1920. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde Chinees porseleinen gemberpotten met figuren in landschappen decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma kaarskandelaren. Floraal, roze. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Porseleinen bord met Corneille decor. Verso ook handsignatuur. Circa 1980 - 1990. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.
Antieke keramieken figuur. Twee spelende Sint Bernard puppies. Bronskleurige glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 10 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Royal Dux porseleinen papegaai. Circa 1920. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie delen Duits (Meissen) porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zoutnap + parfum flesje, kapot + schaaltje. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Meissen porseleinen inktpot op onderschotel. Circa 1900. Met goud + figuren decor. In Rococo-stijl. schotel aan de rend geresteureerd. Afmeting: 8 x 14 cm ø.
Antieke Duitse Meissen porseleinen snorkom met opgewerkte bloemen en insecten decor. Enkele chip. Afmeting: 6,5 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.
19e Eeuwse grote handbeschilderde porseleinen sierschotel. Landschap met stad en figuren + goudrand. Gaatje voor wandbevestiging. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen kommen met floraal en draken decor. Eén minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 - 13 cm ø / 6,5 - 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decors en bodemmerk. Chips en haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.
Oude handbeschilderde Franse porseleinen Empire-stijl vaas. La porcelaine de France Paris. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen borden met dames en herenportret. Damesbord beschadigd. Afmeting: 17,3 - 18,5 cm. In redelijke/staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden met meisjesportretten. Gemerkt D.L.R. & Co. Copyright. Circa 1900. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.
Zeven delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Grote theepot met figuren en tekst decor. Vijf Kantonese borden, met fijn geschilderd Familie Rose en goud decor, 18e - 19e eeuw. Eén Familie Rose die...
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: Eén maal celadon Vungtau Cargo. Eén maal Familie Verte met geel, bodemmerk. Eén maal oranje-wit floraal, vleermuizen, bodemmerk. Afmetin...
Drie maal Duits Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: Asbak, schaaltje en vaasje. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur. Visser aan stuurwiel. Circa 1900. Gemerkt Austria en nummers. Stukje stierwiel af. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinese jade figuren op houten console. Eén maal Chinese vrouw. Eén maal lachende boeddha. Afmeting: 9 - 6 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met oranje/goud florale decor. Chip aan tuit. Afmeting: 14,5 x 15,5 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud Duits Meissen porselein. Goud/floraal decor. Bestaande uit: Mocca kan, twee kop en schotels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen theekannen. 20e Eeuw. Eén maal Zwiebelmuster. Eén maal roos en goud decor. Chipje roos. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen bordjes met florale decors en bodemmerk. Eén bord beschadigd. Afmeting: 19,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en Swastika's. Gecontourneerd. Beschadigd. Afmeting: 4,5 x 14,5 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Japanse/Chinese porseleinen Raku thee ceremonie kommen met diverse craquele glazuur. Afmeting: 10,5 - 12 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke wandtegels. Twee maal 17e - 18e eeuw, haas + fruitschaal, schade. Drie maal 18e - 19e eeuw, divers, schades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en drie schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips en haarlijn. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Antieke terracotta pot in de vorm van een hoofd. Circa 1900. Afmeting: 18 x 16 x 20 cm. In goede staat.