Parelmoer zalfpotje en een lodereinflesje met draagogen en bewerkte randen. ø3x3cm en 3x1,5x4cm.
Stel fraaie Art Deco 835/000 zilveren vorkjes. Stelen met puntmodel. Lengte: 14 cm. Circa 35 gram. Anno 1906. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten.
Stel 835/000 zilveren vier-tandige confituur vorkjes met getorste stelen. Met gecontourneerd floraal gegraveerd heft. Circa 1890. Lengte 13,5 cm. Circa 27 gram. Mr. P. Siebma - Bergum. In goede staat.
Bijzonder zilveren uitschuifbaar sigarettenpijpje in bijbehorende houder met ophangoog. MT.: Cohen & Charles, Birmingham, jl.: n:1912. 32 mm, 7 cm. Deukje in houder, verder in goede staat.
Twee zilveren schenkkurken, 835/000, met snavelbek, één versierd met parelrand en één versierd met cannelures. 10 cm. In zeer goede staat
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Grote keur Rotterdam. Jaarletter V 1754. Lengte 20,5 cm. Circa 63 gram. In goede staat.
Sla-dienbestek (als nieuw). Gemerkt Durifine. Met 835/000 zilveren heften. Model 400. Ontwerp Gustaf Beran. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Circa 1940. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.
Antiek bestek met fraai bewerkte 800/000 zilveren heften met schubmotieven, cartouches en gezichten. Gekeurd en gemerkt Wenen. Anno 1857. Afmeting: L 24,5 cm / L 21 cm. In goede staat.
Zilveren theezeef, 830/000, met bewerkte steel met cartouche. MT.: Simon Groth, Denmark. 1897. ca 44 gram. 19 cm. Iets uit model, verder in goede staat.
Antieke glazen flessen onderzetter met 835/000 zilveren montuur op drie pootjes. Afmeting: 10,5 cm ø. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. Circa 1870. In goede staat.
Zilveren compote lepel met fraai gemattteerde gegraveerde steel. MT.: A. Kuylenburg-Schoonhoven. jl.:W:1881. circa 45 gram. Afmeting: 19 cm. Als nieuw.
Zilveren dessertcouvert, 833/000, met een vork en lepel, model Haags Lofje, voorzien van een inscriptie. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: M:1896. ca 62 cm. 18 cm. In goede staat
Antiek mes met 835/000 zilveren pistoolheft. Versierd met acanthusbladeren en schelp decor. Mr. J. Schijfsma en Zn. - Sneek. Circa 1850. Afmeting: Mes 19 cm./ Pistoolheft 7 cm. In goede staat.
Grote sleef met zilveren bak, 800/000, ovaal met schenktuit en een vergulde binnenzijde. Voorzien van lange houten greep . 40x10cm. In goede staat