Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese kom 6255
Oude Chinese kom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6306
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl Majolica jardiniere 6376
Jugendstil-stijl Majolica jardiniere

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Jugendstil Majolica vazen 6377
3x Jugendstil Majolica vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Oud Chinees porselein 6428
3x Oud Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw 6518
4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese schotel 6541
Oude/antieke Chinese schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese schotel, 18e eeuw 6156
Chinese schotel, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3x Antiek Chinees porselein 6395
3x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3x Delftse borden, 18e eeuw 6139
3x Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Porseleinen vogelkooi plaquette 6222
Porseleinen vogelkooi plaquette

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antiek spekstenen figuur, Lachende Chinees 6471
Antiek spekstenen figuur, Lachende Chinees

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese dekselpot 6091
Oude/antieke Chinese dekselpot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
10x Antieke Chinese kop/schotels, 1880 6412
10x Antieke Chinese kop/schotels, 1880

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Meissen kratervazen 6052
2x Meissen kratervazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Oud Chinees porselein 6092
3x Oud Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Karl Ens porselein, 2 Kieviten 6117
Karl Ens porselein, 2 Kieviten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen groep, Romantisch paar 6283
Porseleinen groep, Romantisch paar

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Hummel plaquette 6353
4x Hummel plaquette

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Kastkommen, 18e eeuw 6369
3x Kastkommen, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (14x divers) 6165
Lot antieke tegels (14x divers)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
17e Eeuwse wandtegel 6168
17e Eeuwse wandtegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Delftse borden, 18e eeuw 6215
4x Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Oude Chinese borden 6268
5x Oude Chinese borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Hummel figuren van Goebel (divers) 6357
3x Hummel figuren van Goebel (divers)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
8x Oud/antiek Chinees/Japans porselein 6454
8x Oud/antiek Chinees/Japans porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese theepotten 6457
2x Antieke Chinese theepotten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Antieke Kantonese/Chinese vazen 6460
4x Antieke Kantonese/Chinese vazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6487
Oude Chinese vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw 6591
Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke wandtegels 6169
Lot oude/antieke wandtegels

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
5x Hummel figuren van Goebel (divers) 6228
5x Hummel figuren van Goebel (divers)

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Grote Hummel beeldengroep van Goebel 6233
Grote Hummel beeldengroep van Goebel

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Gendi kan met zilver 6039
Antieke Chinese Gendi kan met zilver

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Meissen dekselterrine 6057
Grote Meissen dekselterrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Meissen kop/schotels 6064
Lot Meissen kop/schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Duits porselein 6110
2x Duits porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Imari schotel 6142
Chinese Imari schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese kop en schotels, 18e eeuw 6157
2x Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek Chinees porselein 6158
2x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese Yixing theepot 6164
Oude Chinese Yixing theepot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6202
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Delftse jardiniere, 1900 6219
Antieke Delftse jardiniere, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Hummel figuren van Goebel (divers) 6231
6x Hummel figuren van Goebel (divers)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Beeld  van Goebel, Moeder en kind bij duiventil 6232
Beeld van Goebel, Moeder en kind bij duiventil

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3-Delig Imari kaststel, 18e eeuw 6294
3-Delig Imari kaststel, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese borden 6327
2x Antieke Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese dekselvaasjes 6328
2x Chinese dekselvaasjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot antiek Stadt Meissen schaal, 1930 6379
Groot antiek Stadt Meissen schaal, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude/antieke Japanse Geisha 6382
Oude/antieke Japanse Geisha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Samson schotels, 1900 6385
2x Samson schotels, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
15x Antiek Chinees porselein 6397
15x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese voetschaal 6427
Oude Chinese voetschaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engels servies 6448
Engels servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6578
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Chinese blauwe borden 6615
4x Chinese blauwe borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren (divers) 6360
4x Hummel figuren (divers)

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
6x Duits Meissen porselein 6060
6x Duits Meissen porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Chinees Imari porselein 6108
4x Chinees Imari porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6188
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Hummel figuren van Goebel (divers) 6229
3x Hummel figuren van Goebel (divers)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke Familie Rose trekpotjes, 1900 6318
2x Antieke Familie Rose trekpotjes, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Porseleinen ballerina's 6434
2x Porseleinen ballerina's

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese vaas op sokkel, 19e eeuw 6446
Chinese vaas op sokkel, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein 6151
Lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Gouda plateel vaasje, 1915 6190
Gouda plateel vaasje, 1915

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Antieke Porceleyne Fles vaas 6221
Antieke Porceleyne Fles vaas

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
5x Hummel figuren (divers) 6361
5x Hummel figuren (divers)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
5x Oude Chinese dekselpotjes 6483
5x Oude Chinese dekselpotjes

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Imari scheerbekken, 18e eeuw 6078
Imari scheerbekken, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Majolica schenkeend, 1915 6124
Antieke Majolica schenkeend, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Hummel figuren van Goebel (divers) 6230
3x Hummel figuren van Goebel (divers)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x Makkumse vazen 6240
6x Makkumse vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Makkums (24x) 6244
Lot Makkums (24x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6265
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Oude rookverdrijvers, 1930 6282
4x Oude rookverdrijvers, 1930

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke Jacob Petit-stijl vazen 6286
2x Antieke Jacob Petit-stijl vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6297
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees terracotta varken 6478
Chinees terracotta varken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6609
2x Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hollandse Velsen Art Deco vaas 6646
Hollandse Velsen Art Deco vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw 6660
2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi kom met console, 18e eeuw 6098
Chinese Kang Xi kom met console, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Hummel figuren van Goebel (divers) 6227
5x Hummel figuren van Goebel (divers)

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hummel tafellamp 6352
Hummel tafellamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Hummel figuren (divers) 6362
5x Hummel figuren (divers)

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese dekselpot 6393
Grote antieke Chinese dekselpot

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Chinees porselein, 18e eeuw 6536
5x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6577
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6670
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Rosenthal figuur, Windhond 6280
Rosenthal figuur, Windhond

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Hummel beeldjes 6354
2x Hummel beeldjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees bord 6390
18e Eeuws Chinees bord

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Swatow kom, 17e eeuw 6447
Swatow kom, 17e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude Chinese gemberpot met deksel 6651
Oude Chinese gemberpot met deksel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Antiek Chinees porselein 6663
3x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

70 EUR