Zilveren miniatuur secretaire, 925/000, met openslaande klep en schuiflades. MT.: Medusa Oro, Arezzo. 35x18x43cm. ca 77 gram. In zeer goede staat
Engels/ Schots tabaksdoosje uit hoorn met zilveren deksel. Scharnier defect. 8x6cm.
Luciferdoosje met parelmoerinleg en voorzien van een geelgouden element met lettergravure, 4x6,5cm en een nylon horlogeketting met 3 ovale geelgouden elementen versierd met graveerwerk. lengte 32 cm. ...
Zilveren aspergetang, 833/000, met gecontourneerde greep versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.:r:1876. ca 143 gram. 23 cm. In goede staat
Rest bestek, zilver, 800/000, met diverse tafellepels, 2 vorken, 2 vleesvorken, 12 ijslepels, 9 gehamerde borrellepels, 4 koffielepels en een petitfour schep. Diverse modellen. totaal ca 1360 gram. In...
Zilveren lodereindoosje, 833/000, vierkant model versierd met bandwerk. MT.: Reitsma, Heerenveen, jl.:f:1890 2,5x2,5x4,5cm. ca 17 gram. In redelijk goede staat.
Zilveren vesta, 833/000, in de vorm van een laars versierd met graveerwerk. MT.: Willem Kruijt, Schoonhoven, 1859-1896. 7x3cm. ca 17 gram. In goede staat
Twee grote antieke plated Louis Seize-stijl vijf-lichts kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zilveren betelnoottang en doos, BWG, betelnoottang met zilveren grepen en een rond zilveren doosje met Djokjadecor. 16 cm, en ø 10x8cm. In goede staat
835/000 Zilveren rammelaar in klokmodel met bijtring. Mr. C.F. Wewer - Schoonhoven. Circa 1925. In goede staat.
Twee zogenaamde zilveren melkpijpjes en twee bijbehorende zilveren priemen, 833/000. 6-11cm. Circa 1860. totaal 14 gram. In redelijk goede staat
Twee zilveren rammelaars, 925/000, een rammelaar in de vorm van een halter en een rammelaar in de vorm van een klok bevestigd aan een bijtring. 9,5-10cm. In goede staat
Zilveren tablet, 800/000. achtkantig blaadje met bewerkte rand en versierd met guirlandes met strikken. Voorzien van een gekretste bewerking aan de bovenzijde. Grootte 24x18cm. ca 373 gram. MT.: Mart...
Geslepen kristallel odeurflacon met gouden dop, kraag en voet, 585/000, in originele cassette. traanvormige flacon met slijpwerk met sterren. Geplaatst op een ovale gouden voet met ronde kraag en dop,...
Bijzondere zilveren strooier, 900/000, ovaal model met hamerslag en 4 ribben, geplaatst op 4 gebogen pootjes. Met benen knopje. ø5x9cm. ca 58 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Lot met 4 zilveren roomlepels, 833/000, één lepel met een bak in de vorm van een schelp, één met een bak als blad. Voorzien van verschillende stelen. 11-13 cm. 85 gram. In goede staat
3-Delige opalineset met zilveren monturen en deksels, 833/000, MT.: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. ca ø8x11cm. In goede staat
Zilveren miniatuur kraankan met comfoor, 833/000, MT.: S.Zwanenburg, Sneek. In zeer goede staat. 4x4x7cm.
Friese zilveren roomlepel, 833/000, Art Deco, met ronde bak en een fraai gegraveerde haaksteel met een bewerkte rand. MT.: J.H.van der Meulen, Joure, jl.:J:1919. Ca 20 gram. In goede staat.
Zilveren Djokja dekschaal, BWG. Ronde schaal met bewerkte Djokja decor geplaatst op ronde voet en voorzien van een bewerkt deksel met ronde knop met graveerwerk. ø22x16cm. ca 409 gram. In goede staat
Zilveren knip-koker, 925/000, met gravure lakstempel en opschrift. Anno 1765. Lengte 8,5 cm. Circa 66 gram. In goede staat.
Antieke zilveren tabaksdoos, gecontourneerd model versierd met floraal gedreven en deels gegraveerd patroon. Op diverse plekken gerestaureerd. 12x5,5x5cm. ca 122 gram. In redelijk goede staat
Zilveren miniatuur koets met paard, 835/000, groot miniatuur, met koets met man op de bok en vrouw achterin. Met paard. MT.: Zilverfabriek Premselaar, Haarlem, jl.:r:1977. 15x6cm. ca 116 gram. In ze...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een strijdwagen met 4 paarden en strijders en een koets met paard en figuur achter op de bok. 7x4cm. ca 78 gram. In goede staat
Sigarenkoker uit schildpad versierd met zilveren randen en een afbeelding van een boer met 2 paarden. MT.
: H.J. van Halteren, Schoonhoven. In goede staat.
Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...
Zilveren kinderlepel, 925/000, met een bak naald en kam en het uiteinde met pied de biche. MT.: Francis Howard, Sheffield, jl.:C:1970. 14 cm. ca 26 gram. In zeer goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een gouden koets met 6 paarden en een kroon op de koets, MT.:Lesener, Amsterdam, en een kleine koets met 1 paard en een figuur op de bok. 16x4cm en 7x4cm. totaal ca ...
Zilveren miniaturen, 835/000 en 925/000, een ooievaar met baby in luier en een steigerend paard. Totaal ca 94 gram hoogte 5-6,5cm. In zeer goede staat
Lot zilver met o.a. met speldenkussen in de vorm van een klomp, 4 vingerhoedjes en 2 dekselpotjes. 800-925/000
Geslepen kristallen potpourri-vaas met florale geëtste geslepen graveringen op 835/000 zilveren voet met parelrand en 835/000 zilveren ajour gezaagd deksel. H 15 cm. Midden 18e eeuw Mr. P. Zöllner en ...
Zilveren tuitzeefje, 833/000, rond model met gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. MT.: P.L.Uriot, Amsterdam. 1822-1865. ø 5 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat
Zilveren florale opengewerkte maggi-fles houder.835/000 ca 40 gram. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1932. Afmeting: 14,5 x 4 x 4 cm. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren ajour gezaagde bekerhouders met vingergreep en parelranden. Beiden Mr. A. Meier - Schoonhoven. Anno 1919 en 1922. Eén maal exportkeur dubbel afgeslagen. Circa 132 gram. Afmeting:...
Stel Delfts blauwe gemerkte dekselpotjes, voorzien van 835/000 zilveren montuur met deksel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 cm. Mr. Niekerk - Schoonhoven. In goede staat.
Twee kristallen odeurflacons met geelgouden kraag en dop, 585/000. Een peervormige flacon, liggend model met een gouden kraag en dop met een krulvorm en met een meandergravure. En een staande flacon m...
Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...
Zilveren pasteilepel, 833/000, met een peervormige bak met gecontourneerde snijrand, bevestigd aan een steel met hartfilet. MT.: A. & J.J. Driesen, Schoonhoven, jl.:z: 1884. 19 cm. ca 30,2 gram. In go...
Plated koffieservies, Art deco stijl met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerbak. Mappin & Webb, London, Sheffield. Afmeting: 12 - 12 cm. In redelijke staat.
5 Delen zilveren met kristal, een kleine tazza met bewerkte rand en een ronde zilveren voet, ø12x6cm, 2 bewerkte kristallen inktpotten met zilveren rand en deksel, en 2 specerijen vaatjes met glazen b...
Zilveren tang en mes met heft, 833/000, kleien zilveren tang met schep en vork, versierd met biedermeier patroon, MT.:B.W.Eldick, Zutphen, jl:W: 1931, 18,5cm en een mes met zilveren heft, achtkantig, ...
Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...
Antieke bijzondere zilveren kan met greep en tuit. Versierd met bewerking en divers graveerwerk met Oosterse afbeeldingen van o.a. bloemen, bladeren, dieren en figuren. MT.: Jan Romer, Rotterdam, jl.:...
Twee odeurflaconnen, één in cassette met gouden dop, 585/000, met draadglas en één peervormig model met voet voorzien van zilveren dop. Beiden voorzien van binnenstop. In goede staat
Miniatuur houten vitrinekastje, 18x33cm, gevuld met 10 zilveren miniaturen, 835/000, met een fiets, hondenhok, lantaarnlichter, hond bij lantaarnpaal, een midwinterhoorn, kinderen op een hek, parfumfl...
Kristallen zwaan met zilveren kop en vleugels, voorzien van zilveren klontjestang, 835/000. 14x9x13cm. In goede staat
Lot met drie delen, een zilveren pillendoosje, rond model met scharnierend deksel voorzien van lijnbewerking, 800/000, ø 35x14 mm, een kristallen odeurflacon, buikmodel met zilveren kraag en dop met m...
Negen zilveren bestekdelen met een dubbele filetrand, 833/000, 3 dessertvorken en 6 -lepels. 18 cm. Tanden wat afgesleten, verder in goede staat. MT.: Reeser en Zn, 's Gravenhage jl.:I-N:1893-1897. To...
Lot zilveren bestekdelen, 833/000, Hollands glad, met 11 lepels, 20 cm, en 10 vorken, 21 cm, en een paplepel, 16 cm. totaal ca 1030 gram. MT.: o.a. J.v.d. Broek, Amsterdam, wed C.J. Middeldorp, Rotte...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een duiventil en een standaard met vogelkooi. MT.: Niekerk, Schoonhoven jl.:A: 1985. totaal ca 39 gram. 8-9cm. In goede staat
Zilveren nootmuskaatrasp, 925/000. Cilindervormige koker met rasp. MT.: Joseph Willmore, Birmingham jl.:R:1840. ø2,5x6,5cm. ca 34 gram. In goede staat
Zilveren restbestek, 800/000, met 12 theelepels, 8 fruitmessen, slacouvert, taartschep. allen met een gecontourneerde steel met opgelegde rand. Totaal ca 436 gram, zonder messen. In goede staat.
Klein zilveren hengselmandje, 833/000, vroeg 19e eeuws. Schuitvormig mandje met gekartelde rand en een gezaagd decor. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. Empire. MT.: Johannes Frijhoff, Rotter...
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model versierd met allegorische voorstelling en voorzien van een houten interieur. Amsterdam jl.:O:1949. 10x8x3cm. In goede staat
Zilveren dekseldoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gelobde bewerking, geplaatst op een ovale rand. Voorzien van een scharnierend deksel met bewerkte knop. 11x10x10cm. ca 231 gram. Importeurs...
Groot lot met diverse sieraden, munten en plated, met o.a. zakhorloges, Oosterse sieraden, zilveren broche, parelcollier, flessenstop, doosjes, 50 gulden munt, 5 gulden, 1/2 gulden.
Lot zilver met 2 theezeven met aardewerken lekbak, een kleine ronde asbak met voorstelling, miniatuur stoof, een briefopener en een glazenfles met zilveren huls en dop. Zilver ca 128 gram. In goede st...
Bijbel, het nieuwe testament, L.J.Veerman, Heusden, met leren kaft, voorzien van een geelgouden gecontourneerde sluiting met graveerwerk. 585/000. 8x13x8cm. In goede staat
Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat
Antiek mes met zilveren pistoolheft, versierd met voluten en een voorstelling met een os. Bekroond met een ruiter te paard. Schoonhoven, M: 1798. Voorzien van een gravure. lengte 29 cm. In goede staat
Zilveren kaneelstrooier, 934/000, cilindervormige bus met bol deksel. MT.: T.L.Uriot & Zn. Amsterdam, jl.:X:1882. ca 65 gram. In goede staat
Lot met 10 zilveren vingerhoedjes met diverse bewerkingen en een schaar met zilveren grepen. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat.
18e Eeuwse zilveren suikerstrooilepel met ronde ajourgezaagde bak met parelrand en een ebbenhouten steel. Lengte 12 cm. Toegeschreven aan Mr. Adrianus van Beugen - Breda. Circa 1790. In goede staat.
Lot bestek met 6 zilveren, 833/000, tafellepels en vorken, model haags lofje, MT.: Gerritsen, Gero fabriek, Zeist, jl.:P:1925, 3 bijpassende zilveren theelepels, een zilveren cakevork, een zilveren d...
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met parelrand en floraal decor. MT. H.M. Mansvelt, Rotterdam jl.:Q:1926. Grootte 25,5x18x10cm ca 424 gram. In goede staat
Lot zilver met o.a. kristallen bakje met zilveren cocktailprikkers, taartvorkjes met o.a. kroon, theezeef en diverse lepeltjes. 835/000. totaal ca 260 gram. In goede staat
Zilveren theezeef met lekbak, 833/000, theezeef met opengewerkte rand met voluten en bloemen en een greep met voorstelling met figuren, geplaatst op een rond lekbakje voorzien van een parelrand en kru...
Zilveren waterkan, 925/000, op ronde voet met gekrulde greep en een brede schenktuit. 22x14x25cm. ca 634 gram. Enkele deukjes verder in goede staat.