Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek bronzen plaquette 5048
Antiek bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR
Bronzen figuur, Jongen met fruitmand 5116
Bronzen figuur, Jongen met fruitmand
Startprijs 40 EUR
4x Antieke religieuze figuren 5085
4x Antieke religieuze figuren
Startprijs 40 EUR
2x Figuren, Musikanten 5058
2x Figuren, Musikanten
Startprijs 40 EUR
2 Bronzen beelden 5125
2 Bronzen beelden
Startprijs 35 EUR
Oud/antiek gestoken figuur 5088
Oud/antiek gestoken figuur
Startprijs 30 EUR
3x Italiaanse Peltro muizen 5078
3x Italiaanse Peltro muizen
Startprijs 30 EUR