Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
W. de Kok, Trekpaarden met boomstam 1284
W. de Kok, Trekpaarden met boomstam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Marine jongetje 1301
Ongesigneerd, Marine jongetje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Thisova, Fries interieur 1306
J. Thisova, Fries interieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C.N. Storm, Binnentuin Deventer 1328
C.N. Storm, Binnentuin Deventer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn 1355
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Scheveningse bomschuiten op zee 1378
Ongesigneerd, Scheveningse bomschuiten op zee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard 1382
F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal 1431
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Brood op tinnen schaal 1128
C. Cornelisz, Brood op tinnen schaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
R. Withaar, Boerderij met boer en kippen 1190
R. Withaar, Boerderij met boer en kippen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
H. ten Bos, Portret Beethoven 1199
H. ten Bos, Portret Beethoven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Terlouw, Bosgezicht met beek 1227
C. Terlouw, Bosgezicht met beek

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit 1242
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Rodalfo Tur, Halfblinde man met gitaar en kind 1243
Rodalfo Tur, Halfblinde man met gitaar en kind

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jan Voerman Jr., Rozenbottels in vaas 1274
Jan Voerman Jr., Rozenbottels in vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd?, 2x Stadsgezichten Napels 1340
Ongesigneerd?, 2x Stadsgezichten Napels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
John Bevort, Stadsgezicht Parijs 1366
John Bevort, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis 1389
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal 1390
Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
H. Balman, Hollandse ijspret 1155
H. Balman, Hollandse ijspret

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Havengezicht bij nacht 1295
Onduid. gesig., Havengezicht bij nacht

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot 1332
C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
E. A. Maurer, Zwitsers landschap 1109
E. A. Maurer, Zwitsers landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit 1127
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit

Resultaat:

80 EUR