42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

14x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6013
14x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

450 EUR

Duitse Hanau Fayence sierschotel 6052
Duitse Hanau Fayence sierschotel

450 EUR

Gouden ring, Diamonde Royal 963
Gouden ring, Diamonde Royal

440 EUR

W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf 1091
W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf

440 EUR

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2045
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

425 EUR

Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800 4340
Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800

425 EUR

Grote antieke Meissen papegaai, 1940 6009
Grote antieke Meissen papegaai, 1940

425 EUR

Oude Chinese vaas 6322
Oude Chinese vaas

425 EUR

Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats 1014
Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats

410 EUR

Zilveren broodmand 21
Zilveren broodmand

400 EUR

Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon. 1012
Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.

400 EUR

H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam 1062
H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam

400 EUR

IJzeren geldkist 2497
IJzeren geldkist

400 EUR

Albasten pendule met schommel 3513
Albasten pendule met schommel

400 EUR

Lyra pendule met marmer 3521
Lyra pendule met marmer

400 EUR

Antiek Duits schrijfbureau, 1920 4019
Antiek Duits schrijfbureau, 1920

400 EUR

18e Eeuws Louis Quinze kabinet 4053
18e Eeuws Louis Quinze kabinet

400 EUR

Klein Drents eiken kabinet, 1800 4086
Klein Drents eiken kabinet, 1800

400 EUR

Antieke Duitse vertico, 1890 4104
Antieke Duitse vertico, 1890

400 EUR

Damessecretaire 4189
Damessecretaire

400 EUR

Beschilderd Barok bed, 18e eeuw 4311
Beschilderd Barok bed, 18e eeuw

400 EUR

Wortelnoten bureau, 18e eeuw 4314
Wortelnoten bureau, 18e eeuw

400 EUR

Beeld, Arc de Triompfe 5049
Beeld, Arc de Triompfe

400 EUR

Bronzen stier, Pierre Chenet 5145
Bronzen stier, Pierre Chenet

400 EUR