Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Grote Imari dekselvazen 6010
2x Grote Imari dekselvazen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4-Delig zilveren servies 619
4-Delig zilveren servies

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 964
Gouden ring met diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht 1022
P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Engelse 2-delige boekenkast 4071
Engelse 2-delige boekenkast

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Marmeren buste, G. Bessi 5015
Marmeren buste, G. Bessi

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Art Deco-stijl boekensteun eekhoorn 5083
Art Deco-stijl boekensteun eekhoorn

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Antieke Duitse vazen, 1915 6073
2x Antieke Duitse vazen, 1915

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude Chinese penselenpot 6093
Oude Chinese penselenpot

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
9x Chinese miniatuur vaasjes 6142
9x Chinese miniatuur vaasjes

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6146
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon dekselpot 6505
Oude Chinese celadon dekselpot

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom, 1838 69
Zilveren brandewijnkom, 1838

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel & rokhaak, 1763 120
Tas met zilveren beugel & rokhaak, 1763

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge 943
Zilveren zakhorloge

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Ei-hanger met wit emaille 337
Ei-hanger met wit emaille

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoralen 503
Collier van bloedkoralen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel/rokhaak, 1744 693
Tas met zilveren beugel/rokhaak, 1744

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren horloge, Oriënt 944
Zilveren horloge, Oriënt

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
P. van Wijngaerdt, Plasgezicht 1035
P. van Wijngaerdt, Plasgezicht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Hooi binnen halen 1103
C. Verschuur, Hooi binnen halen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude palmenvrucht, Coco de Mére 2010
Oude palmenvrucht, Coco de Mére

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Doos vol antieke Chinese kleding etc. 2053
Doos vol antieke Chinese kleding etc.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Weense tafelklok, 18e eeuw 3674
Weense tafelklok, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR