42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Vitrinekast met brons 4014
Vitrinekast met brons

350 EUR

19e eeuws eiken kabinet 4035
19e eeuws eiken kabinet

350 EUR

Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw 4094
Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw

350 EUR

Antieke Chinese hocker met marmer 4294
Antieke Chinese hocker met marmer

350 EUR

6x Moderne design stoelen 4327
6x Moderne design stoelen

350 EUR

Lot antieke Chinees porselein, 19e eeuw 6041
Lot antieke Chinees porselein, 19e eeuw

350 EUR

Zeer grote oude Chinese Yixing theepot 6129
Zeer grote oude Chinese Yixing theepot

350 EUR

Oude/antieke cloisonne penselenpot 6156
Oude/antieke cloisonne penselenpot

350 EUR

12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6248
12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

350 EUR

Oude Chinese drakenschotel 6255
Oude Chinese drakenschotel

350 EUR

J. Brooks, Damesportret 1310
J. Brooks, Damesportret

340 EUR

Italiaanse lyra pendule 3545
Italiaanse lyra pendule

340 EUR

Gouden horloge, IWC 282
Gouden horloge, IWC

335 EUR

Ongesigneerd, Handwerkend zittend meisje 1107
Ongesigneerd, Handwerkend zittend meisje

330 EUR

Wortelnoten porseleinkast 4344
Wortelnoten porseleinkast

330 EUR

Zilveren dienblad 23
Zilveren dienblad

325 EUR

Zilveren theepot + comfoor 92
Zilveren theepot + comfoor

325 EUR

Zilveren kluwenmandje 98
Zilveren kluwenmandje

325 EUR

Gouden ring met diamant, Diamonde 414
Gouden ring met diamant, Diamonde

325 EUR

2-Zits Chesterfield bank 4078
2-Zits Chesterfield bank

325 EUR

3x Chinees porseleinen  vaasjes 6143
3x Chinees porseleinen vaasjes

325 EUR

Chinese penselenvaas 6407
Chinese penselenvaas

325 EUR

2x Oude Chinese kommen 6413
2x Oude Chinese kommen

325 EUR

Swatow sierschotel, 17e eeuw 6510
Swatow sierschotel, 17e eeuw

325 EUR