Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 40 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse iepenhouten Louis Seize halve-maan klaptafel. Circa 1800. Afmeting: 72 x 78 x 39 cm / 72 x 78 x 88 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...
Oude notenhouten zaagklok. 20e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met op metaal geschilderd schilderij landschap. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude Belgische ijkklok voor duiven klokken. Plasschaert Freres Wachtebeke Belgique. Met sleutels. Circa 1930. Afmeting: 17 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43427, DB E91 en 1x Diesellok 43580, SBB Am 4/4 18463, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43738, ÖBB 1020.010-3 en 1x E-lok 43767, ÖBB 1110 529-3, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43584, DB BR150 en 1x Stoomlok 43233, NS 4808, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62810, DR 114 626-5 en 1x E-lok 62396, SBB 460 015-1, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63582, ÖBB 1044 282-0 en 1x E-lok 43637, DB E141, beide in originele verpakking en in goede staat.
Drie loks Trix H0: 1x DB 111 001-4, 1x DB 112 499-9 en 1x DB 112 494-0, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62573, FS E656.023 en 1x E-lok 62705, D-LM 185 666-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63977, COMSA 2904 en 1x Diesellok 62867, DBAG 234 545-2, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Mehano H0: 1x Diesellok 58585, Captrain CL 77 en 1x Diesellok Vossloh G 2000, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 51323, Rc 5 1323 en 1x E-lok 4141 A, DB 118 051-2, beide in andere verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63580, ÖBB 1044 290-3 en 1x E-lok 43658.2, ÖBB 1044.077-4, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x 43195, Strassenbahn Persil en 1x E-lok 04198 B, BR 1110, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x 43182, 2-delig tramstel Gothaer en 1x Diesellok 43417, BR 215, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 04168 A, BR 194 en 1x E-lok 04169 A BR 1020, beide in originele verpakking en in goede staat.