Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat
Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.
J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.
Antieke 833/000 zilveren huwelijkslepel. Steelaanzet met fraaie geprofileerde rattenstaart en steeleinde pied-de-biche, gravering achterkant bak 'Pier Dürks 1809 Gellandje Brants'. Mr. Casparus Seth-L...
Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vier Koloniale zilveren rijstkommen, BWG, met gedreven patronen. ø 11x5,5cm. ca 239 gram. Een kom is voorzien van restauratie. In goede staat
Lot zilveren sieraden met oorknoppen -clips met parels, hanger, ring en choker met parel, broche en streekhangers. Diverse gehaltes. Totaal ca 27 gram. In goede staat
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Geelgouden koordcollier met hanger, 585/000, lang koordcollier met grote ronde hanger versierd met gegraveerd bloemdecor en een bewerkte rand, ø 41 mm, lengte 60 cm. ca 11 gram. In goede staat.
Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 120 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een deels bewerkte band met 11 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,11 ct. breedte 3 mm, ø58. ca 1,6 gram. In goede staat
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Prachtige gouden choker, 585/000, met diamant. Choker met omega collier in het midden voorzien van een geel- en witgouden element bezet met een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde mod...
Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Inktstel met 2 vierkante kristallen potten voorzien van zilveren ronde doppen met parelrand, 835/000, geplaatst op een zwarte marmeren houder. 11x25x10cm, minimale chip en een enkel deukje in de dekse...
Groot 19e eeuws Zeeuws mes. Voorzien van snijwerk met paarden en vogels. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees/Oosters brons. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Cloisonne, 1x opiumpijp, 1x penselenvaas, 1x lakdoosje. Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met schelpcamee, Ring met een grote ovale zetrand, 25x20mm, versierd met graveerwerk en bezet met een schelpcamee. ø 60, ca 5,8 gram. In goede staat
Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte 20 cm. In goede staat
Kristallen lodereinflesje, rechthoekig gevormd met slijpwerk, voorzien van geelgouden dop en kraag, 585/000, glad met aan de bovenzijde wat graveerwerk. 3x2x9cm. Iets scheef, verder in goede staat.
Collier van tonvormige bloedkoralen, ø3mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met ribbewerking. ø 6 mm, lengte 42 cm. In goede staat
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik. Afmeting: 44 x ø 25 cm. In zeer goede staat.
Armband en collier van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met kleine tonvormige kralen, ø 3,5mm, bevestigd aan een geelgouden kapitolstok met oog, lengte 17 cm, en een collier van r...
Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.
Groot stalen spoorweghorloge, Doxa, met een witte wijzerplaat versierd met gekleurde emaille details. Getekend aan de binnenzijde met Medaille d'or Milan 1906, DOXA Hors Concours, Liege 1905. ø 70 mm....
Grote originele vuurvergulde bronzen Empire pendule met sterrenkijker, lyra en deiana met boog. Zeer goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 33 x 11 cm. In g...
Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
Grote antieke koperen hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Historisme. Glazen oliereservoir kapot + majolica onderbrander gelijmd. Afmeting: 60 x 45 cm. In matige staat.
Fraaie geelgouden choker, 585/000, met vlakke schakels, in het midden uitlopend in 2 rijen. Breedte schakel 3,5mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 27,4 gram. In goede staat
Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met strakke bovenkant voorzien van 3 briljant geslepen diamanten in een witgouden balk gezet. totaal ca 0.09 crt. ø 52 ca 4,2 gram. In goede staat
Zilveren soeplepel, 833/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: p: 1925. 27 cm. ca 230 gram. In goede staat
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Zilveren servies op dienblad, 935/000, met een theekan, melkkan en een suikerbak, voorzien van cannelures. Op een ovaal dienblad met knerrenrand met gravure: Souvenir aan den heer en mevrouw Logeman v...
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.