Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Hummel beeldjes
Resultaat: 85 EUR

Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met tas en blad in de hand, Nr.: 569. *Jongen met bladmuziek, Nr.: 135. *Jongen als dirigent, Nr.: 129. *Jongen met bril en pop, Nr.: 127. ...

7x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.

4-Delig Chinees kaststel, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier-tekens bodemmerk. Alle delen haarlijnen of beschadigd. Afmeting: 22 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

2x Porseleinen eenden
Resultaat: 60 EUR

Twee Hongaarse porseleinen eenden. 20e Eeuw. Hollo Haza met goud decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

3 Delen Imari
Startprijs 60 EUR

Drie maal 19e eeuws Japans Imari porseleien. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.

Oud Chinees porseleinen figuur
Startprijs 190 EUR

Groot oud Chinees porseleinen figuur van een hoogwaardigheidsbekleder + bodemmerk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Oude geglazuurde Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Oude bruin geglazuurde Chinees porseleinen vaas met karper en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel
Resultaat: 150 EUR

Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met 17e eeuwse figuren voorstelling. Circa 1900. Gemerkt A. Pumy. Twee restauraties deksels. Afmeting: 1 9 -28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas op sokkel
Startprijs 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Startprijs 600 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Oude platte Chinese schaal
Startprijs 500 EUR

Oude platte Chinees porseleinen schaal met karpervijver en florale decor. Met bruine glazuur. Afmeting: 4 x ø 20 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

2x Chinese Yixing theepotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose theepot
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.

6x Oude/antieke Chinese borden
Startprijs 250 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke Japanse kopjes
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.

4x Oud aardewerk
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 60 EUR

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.

Oud Chinees beeld
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.

2x Hollandse sierschotel
Startprijs 40 EUR

Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)
Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.

Duits servies
Startprijs 125 EUR

Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...

Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kommen + consoles
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.

Antieke Nympfenburg beeldengroep
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 245 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...