Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Empire klokje 3619
Empire klokje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse comtoise  , 19e eeuw 3628
Franse comtoise , 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse comtoise staande klok 3661
Franse comtoise staande klok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Junghans regulateur 3577
Antieke Junghans regulateur

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Doos met klokken/onderdelen 3561
Doos met klokken/onderdelen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3580
Franse comtoise

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schwarzwalder schilderijklok 3583
Schwarzwalder schilderijklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1870 3622
Antieke Franse pendule, 1870

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Staande klok, 1920 3669
Staande klok, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwald wandklok, 1900 3560
Antieke Schwarzwald wandklok, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kleine Schippertjes klok 3562
Kleine Schippertjes klok

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Oude schoolklok 3595
Oude schoolklok

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Eiken regulateur 3586
Eiken regulateur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Klok, Schwarzwalder-stijl 3587
Klok, Schwarzwalder-stijl

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke pendules, 1930 3613
2x Antieke pendules, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken tafelklok 3565
Eiken tafelklok

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Goldbühl bureau wekkerklok 3696
Goldbühl bureau wekkerklok

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kleine Franse pendule, 19e eeuw 3670
Kleine Franse pendule, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Junghans regulateur, 1890 3667
Antieke Junghans regulateur, 1890

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jugendstil regulateur, 1915 3668
Jugendstil regulateur, 1915

Resultaat:

15 EUR