Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
178 Resultaten
Verkocht
Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

Resultaat:

2.850 EUR

Verkocht
Ingelegde schatulle met zilver
15
Ingelegde schatulle met zilver

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Stel zilveren koektrommels & onderschotels
12
Stel zilveren koektrommels & onderschotels

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Zilveren bestek in cassette
49
Zilveren bestek in cassette

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek
18
Groot zilveren bestek

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Zilveren bokaal
24
Zilveren bokaal

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
6x Zilveren viscouverts
370
6x Zilveren viscouverts

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar
14
Zilveren kandelaar

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad
16
Zilveren dienblad

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand
21
Zilveren broodmand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4-Delig zilveren servies
619
4-Delig zilveren servies

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom, 1838
69
Zilveren brandewijnkom, 1838

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel & rokhaak, 1763
120
Tas met zilveren beugel & rokhaak, 1763

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel/rokhaak, 1744
693
Tas met zilveren beugel/rokhaak, 1744

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad
23
Zilveren dienblad

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren theepot + comfoor
92
Zilveren theepot + comfoor

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenmandje
98
Zilveren kluwenmandje

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren klokje
17
Zilveren klokje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Stel met 2 karaffen met zilver
38
Stel met 2 karaffen met zilver

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot zilveren Djokja
72
Lot zilveren Djokja

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren vaas
73
Zilveren vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kristallen tafelset met zilver
74
Kristallen tafelset met zilver

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Paar zilveren kandelaars
171
Paar zilveren kandelaars

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
3-Delige zilveren set
291
3-Delige zilveren set

Resultaat:

280 EUR