42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Hollandse vitrinekast 4009
Hollandse vitrinekast

600 EUR

Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw 6011
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw

600 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese theepot 6028
Grote 19e eeuwse Chinese theepot

600 EUR

Gouden slavenarmband 131
Gouden slavenarmband

550 EUR

18e Eeuws religieus schilderij, De biecht 1017
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht

550 EUR

J. Mankes, Kraai 1311
J. Mankes, Kraai

550 EUR

Franse pendule met Wedgwood plaquettes 3519
Franse pendule met Wedgwood plaquettes

550 EUR

Wortelnoten Hollands secretaire 4038
Wortelnoten Hollands secretaire

550 EUR

2x Antieke eiken stoelen 4131
2x Antieke eiken stoelen

550 EUR

Mahoniehouten rolsecretaire, 1870 4238
Mahoniehouten rolsecretaire, 1870

550 EUR

10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6014
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

550 EUR

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw 6032
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw

550 EUR

Oude Chinese pijpvaas 6210
Oude Chinese pijpvaas

550 EUR

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel 6545
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel

550 EUR

Grote Familie Rose theepot 6039
Grote Familie Rose theepot

530 EUR

Chinese Kangxi theebus, 1800 6007
Chinese Kangxi theebus, 1800

525 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1020
Henk Schuring, Abstracte compositie

500 EUR

Hans Truien, Expressionistisch 1041
Hans Truien, Expressionistisch

500 EUR

Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad 1059
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad

500 EUR

C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit 1075
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit

500 EUR

Antiek Drents kabinet, 1800 4065
Antiek Drents kabinet, 1800

500 EUR

3-Zits Chesterfield bank 4077
3-Zits Chesterfield bank

500 EUR

Lederen bank (kasteelmodel) 4098
Lederen bank (kasteelmodel)

500 EUR

Hollands porseleinkabinet 4181
Hollands porseleinkabinet

500 EUR