Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
W.C. Rip, Hollands havengezicht 1123
W.C. Rip, Hollands havengezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen 1139
Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen 1167
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
G. Corneille, Duif met compositie muzikant 1236
G. Corneille, Duif met compositie muzikant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse benen kunstwerken 2323
2x Antieke Japanse benen kunstwerken

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62378 + 62926 3060
2x Roco H0: 62378 + 62926

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese staartklok, Dubbele kap 3527
Friese staartklok, Dubbele kap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lenzkirch regulateur, 1870 3531
Lenzkirch regulateur, 1870

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duitse staande klok, 1725 3643
Duitse staande klok, 1725

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Albast Empire klokkenstel 3673
Albast Empire klokkenstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeeuwse kast, 19e eeuw 4027
Zeeuwse kast, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek notenhouten secretaire 4032
Antiek notenhouten secretaire

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
19e Eeuwse halbank 4073
19e Eeuwse halbank

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Barok-stijl armleunstoelen 4149
2x Barok-stijl armleunstoelen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chesterfield bank 4201
Chesterfield bank

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Moderne tafel + 3 stoelen 4220
Moderne tafel + 3 stoelen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jugendstil armleunstoel, 1915 4228
Jugendstil armleunstoel, 1915

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse commode, 1760 4254
Hollandse commode, 1760

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke marmeren vrouwen buste 5014
Antieke marmeren vrouwen buste

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Plantenhanger, 19e eeuw 5043
Plantenhanger, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose lampenvoet 6004
Chinese Familie Rose lampenvoet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuws Chinees bord met boeddha's 6085
18e - 19e Eeuws Chinees bord met boeddha's

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Klein Chinees vaasje 6161
Klein Chinees vaasje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5x Chinese kop/schotels 6163
5x Chinese kop/schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6186
Oude Chinese vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts blauw bord 6220
18e Eeuws Delfts blauw bord

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein 6274
Lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oud Chinees vaasje 6553
Oud Chinees vaasje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon vaas 6578
Oude Chinese celadon vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden ring met bloedkoraal 152
Gouden ring met bloedkoraal

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Groot Oosters kleed 4510
Groot Oosters kleed

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Oude Chinese schotel 6479
Oude Chinese schotel

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (3x) 6514
Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein 6649
Lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Tafelstuk van kristal met zilver 19
Tafelstuk van kristal met zilver

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Tas met zilveren haak 95
Tas met zilveren haak

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
12 Zilveren lepels 771
12 Zilveren lepels

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur, 1860 4066
Hollandse bonheur, 1860

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Vuurvergulde Franse pendule, 1840 3538
Vuurvergulde Franse pendule, 1840

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
4x Porseleinen figuren 6121
4x Porseleinen figuren

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer 2726
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Zilveren ovale schaal 50
Zilveren ovale schaal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Zilveren strooiers 192
2 Zilveren strooiers

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Collier met zwart agaat en goud 779
Collier met zwart agaat en goud

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A. Bleys, Volendamse visser in interieur 1061
A. Bleys, Volendamse visser in interieur

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
C.J. Addicks, boerenvrouw 1208
C.J. Addicks, boerenvrouw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Antieke miniatuur schilderijen 1309
3x Antieke miniatuur schilderijen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Erhardt, Paardenhoofd 1372
Erhardt, Paardenhoofd

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke piedestal, 1920 2031
Antieke piedestal, 1920

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oude hangpetroleumlamp 2128
Oude hangpetroleumlamp

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Petroleumlampen 2132
2x Petroleumlampen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zeldzame ronde platenspeler 2221
Zeldzame ronde platenspeler

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
19e Eeuwse hengselmand, 1870 2263
19e Eeuwse hengselmand, 1870

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62388 + 62933 3074
2x Roco H0: 62388 + 62933

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Duitse Gründerzeit linnenkast, 1880 4058
Duitse Gründerzeit linnenkast, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke ronde eettafel, 1860 4243
Antieke ronde eettafel, 1860

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Groot boeddhabeeld 5103
Groot boeddhabeeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Familie Rose penselenpot 6139
Antieke Familie Rose penselenpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 6394
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6425
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden rijring, Desiree 479
Gouden rijring, Desiree

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gitten collier met zilveren slot 713
Gitten collier met zilveren slot

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Hollands zeegezicht 1007
Onduid. gesig., Hollands zeegezicht

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dame met roos 1018
Ongesigneerd, Dame met roos

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam 1068
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Belgische ijkklok voor duiven klokken 3576
Belgische ijkklok voor duiven klokken

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Eiken linnenpers, 19e eeuw 4042
Eiken linnenpers, 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken dekenkist 4147
18e Eeuwse eiken dekenkist

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Thüringen porseleinen groep 6055
Thüringen porseleinen groep

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel 6219
18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Imari kraagvazen 6292
2x Imari kraagvazen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Oude Familie Rose vaas 6604
Oude Familie Rose vaas

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gouden koordcollier met hanger 59
Gouden koordcollier met hanger

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Collier van gekleurde agaten 484
Collier van gekleurde agaten

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
A. Bleys, Volendamse visser schilt aardappelen 1060
A. Bleys, Volendamse visser schilt aardappelen

Resultaat:

205 EUR

Verkocht
Antieke Engelse Enfield karabijn 2706
Antieke Engelse Enfield karabijn

Resultaat:

205 EUR

Verkocht
Gouden tientje 1912 2900
Gouden tientje 1912

Resultaat:

205 EUR

Verkocht
Gouden medaillon met diamant 56
Gouden medaillon met diamant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke kurkentrekker met zilver 140
Antieke kurkentrekker met zilver

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden ring met princes 426
Gouden ring met princes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Piet Bouter, Herder bij zijn schapen 1044
Piet Bouter, Herder bij zijn schapen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren 1081
Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C. Groeneveld, Boerderij met boerin en punter 1119
C. Groeneveld, Boerderij met boerin en punter

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Damstra, Eenden familie aan waterkant 1121
J. Damstra, Eenden familie aan waterkant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen 1203
E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling 1430
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote marmeren zuil 2033
Grote marmeren zuil

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke handspiegel, 1920 2360
Antieke handspiegel, 1920

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude/antieke marine dolk 2700
Oude/antieke marine dolk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3598
Antieke Franse pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse tafelklok, 19e eeuw 3649
Franse tafelklok, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw 3678
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten porselein kast 4062
Wortelnoten porselein kast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chesterfield oorfauteuil 4079
Chesterfield oorfauteuil

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire, Louis Philippe 4082
Secretaire, Louis Philippe

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4087
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

200 EUR