42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Louis Philippe damesbureau, 1870 4225
Louis Philippe damesbureau, 1870

500 EUR

Antiek Frans Gallé bijzettafeltje 4281
Antiek Frans Gallé bijzettafeltje

500 EUR

Jachtkast, 1880 4297
Jachtkast, 1880

500 EUR

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw 4305
Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw

500 EUR

Lot Chinese Cargo borden (18x) 6044
Lot Chinese Cargo borden (18x)

500 EUR

17e- 18e Eeuwse antieke Chinese vaas 6148
17e- 18e Eeuwse antieke Chinese vaas

500 EUR

Oude Chinese Familie Rose vaas 6157
Oude Chinese Familie Rose vaas

500 EUR

Oude Chinese draken vaas 6256
Oude Chinese draken vaas

500 EUR

Oud Chinees vaasje 6552
Oud Chinees vaasje

500 EUR

2x Grote koperen windhonden 5025
2x Grote koperen windhonden

475 EUR

Zilveren kandelaar 14
Zilveren kandelaar

450 EUR

Zilveren dienblad 16
Zilveren dienblad

450 EUR

Gouden armband met bloedkoraal 26
Gouden armband met bloedkoraal

450 EUR

Bloedkoralen collier 505
Bloedkoralen collier

450 EUR

Bloedkoralen collier met gouden streekslot 577
Bloedkoralen collier met gouden streekslot

450 EUR

Gouden horloge 604
Gouden horloge

450 EUR

Jan Holtrop, Hollands heidegezicht 1038
Jan Holtrop, Hollands heidegezicht

450 EUR

Wim Bos, Rotterdams' havengezicht 1168
Wim Bos, Rotterdams' havengezicht

450 EUR

6x Karikatuur werken 1194
6x Karikatuur werken

450 EUR

Koffer vol Oosterse kleding (16x) 2052
Koffer vol Oosterse kleding (16x)

450 EUR

18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast 4017
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast

450 EUR

18e Eeuwse eiken pastoorskast 4037
18e Eeuwse eiken pastoorskast

450 EUR

Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement 4070
Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement

450 EUR

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti 5010
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

450 EUR

14x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6013
14x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

450 EUR

Duitse Hanau Fayence sierschotel 6052
Duitse Hanau Fayence sierschotel

450 EUR

Gouden ring, Diamonde Royal 963
Gouden ring, Diamonde Royal

440 EUR

W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf 1091
W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf

440 EUR

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2045
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

425 EUR

Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800 4340
Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800

425 EUR

Grote antieke Meissen papegaai, 1940 6009
Grote antieke Meissen papegaai, 1940

425 EUR

Oude Chinese vaas 6322
Oude Chinese vaas

425 EUR

Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats 1014
Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats

410 EUR

Zilveren broodmand 21
Zilveren broodmand

400 EUR

Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon. 1012
Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.

400 EUR

H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam 1062
H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam

400 EUR

IJzeren geldkist 2497
IJzeren geldkist

400 EUR

Albasten pendule met schommel 3513
Albasten pendule met schommel

400 EUR

Lyra pendule met marmer 3521
Lyra pendule met marmer

400 EUR

Antiek Duits schrijfbureau, 1920 4019
Antiek Duits schrijfbureau, 1920

400 EUR

18e Eeuws Louis Quinze kabinet 4053
18e Eeuws Louis Quinze kabinet

400 EUR

Klein Drents eiken kabinet, 1800 4086
Klein Drents eiken kabinet, 1800

400 EUR

Antieke Duitse vertico, 1890 4104
Antieke Duitse vertico, 1890

400 EUR

Damessecretaire 4189
Damessecretaire

400 EUR

Beschilderd Barok bed, 18e eeuw 4311
Beschilderd Barok bed, 18e eeuw

400 EUR

Wortelnoten bureau, 18e eeuw 4314
Wortelnoten bureau, 18e eeuw

400 EUR

Beeld, Arc de Triompfe 5049
Beeld, Arc de Triompfe

400 EUR

Bronzen stier, Pierre Chenet 5145
Bronzen stier, Pierre Chenet

400 EUR

2x Grote Imari dekselvazen 6010
2x Grote Imari dekselvazen

400 EUR

4-Delig zilveren servies 619
4-Delig zilveren servies

375 EUR

Gouden ring met diamant 964
Gouden ring met diamant

375 EUR

P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht 1022
P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht

375 EUR

Engelse 2-delige boekenkast 4071
Engelse 2-delige boekenkast

375 EUR

Marmeren buste, G. Bessi 5015
Marmeren buste, G. Bessi

375 EUR

Art Deco-stijl boekensteun eekhoorn 5083
Art Deco-stijl boekensteun eekhoorn

375 EUR

2x Antieke Duitse vazen, 1915 6073
2x Antieke Duitse vazen, 1915

375 EUR

Oude Chinese penselenpot 6093
Oude Chinese penselenpot

375 EUR

9x Chinese miniatuur vaasjes 6142
9x Chinese miniatuur vaasjes

375 EUR

2x Oud Chinees porselein 6146
2x Oud Chinees porselein

375 EUR

Oude Chinese celadon dekselpot 6505
Oude Chinese celadon dekselpot

375 EUR

Zilveren brandewijnkom, 1838 69
Zilveren brandewijnkom, 1838

360 EUR

Tas met zilveren beugel & rokhaak, 1763 120
Tas met zilveren beugel & rokhaak, 1763

360 EUR

Zilveren zakhorloge 943
Zilveren zakhorloge

360 EUR

Ei-hanger met wit emaille 337
Ei-hanger met wit emaille

350 EUR

Collier van bloedkoralen 503
Collier van bloedkoralen

350 EUR

Tas met zilveren beugel/rokhaak, 1744 693
Tas met zilveren beugel/rokhaak, 1744

350 EUR

Zilveren horloge, Oriënt 944
Zilveren horloge, Oriënt

350 EUR

P. van Wijngaerdt, Plasgezicht 1035
P. van Wijngaerdt, Plasgezicht

350 EUR

C. Verschuur, Hooi binnen halen 1103
C. Verschuur, Hooi binnen halen

350 EUR

Oude palmenvrucht, Coco de Mére 2010
Oude palmenvrucht, Coco de Mére

350 EUR

Doos vol antieke Chinese kleding etc. 2053
Doos vol antieke Chinese kleding etc.

350 EUR

Weense tafelklok, 18e eeuw 3674
Weense tafelklok, 18e eeuw

350 EUR

Vitrinekast met brons 4014
Vitrinekast met brons

350 EUR

19e eeuws eiken kabinet 4035
19e eeuws eiken kabinet

350 EUR

Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw 4094
Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw

350 EUR

Antieke Chinese hocker met marmer 4294
Antieke Chinese hocker met marmer

350 EUR

6x Moderne design stoelen 4327
6x Moderne design stoelen

350 EUR

Lot antieke Chinees porselein, 19e eeuw 6041
Lot antieke Chinees porselein, 19e eeuw

350 EUR

Zeer grote oude Chinese Yixing theepot 6129
Zeer grote oude Chinese Yixing theepot

350 EUR

Oude/antieke cloisonne penselenpot 6156
Oude/antieke cloisonne penselenpot

350 EUR

12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6248
12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

350 EUR

Oude Chinese drakenschotel 6255
Oude Chinese drakenschotel

350 EUR

J. Brooks, Damesportret 1310
J. Brooks, Damesportret

340 EUR

Italiaanse lyra pendule 3545
Italiaanse lyra pendule

340 EUR

Gouden horloge, IWC 282
Gouden horloge, IWC

335 EUR

Ongesigneerd, Handwerkend zittend meisje 1107
Ongesigneerd, Handwerkend zittend meisje

330 EUR

Wortelnoten porseleinkast 4344
Wortelnoten porseleinkast

330 EUR

Zilveren dienblad 23
Zilveren dienblad

325 EUR

Zilveren theepot + comfoor 92
Zilveren theepot + comfoor

325 EUR

Zilveren kluwenmandje 98
Zilveren kluwenmandje

325 EUR

Gouden ring met diamant, Diamonde 414
Gouden ring met diamant, Diamonde

325 EUR

2-Zits Chesterfield bank 4078
2-Zits Chesterfield bank

325 EUR

3x Chinees porseleinen  vaasjes 6143
3x Chinees porseleinen vaasjes

325 EUR

Chinese penselenvaas 6407
Chinese penselenvaas

325 EUR

2x Oude Chinese kommen 6413
2x Oude Chinese kommen

325 EUR

Swatow sierschotel, 17e eeuw 6510
Swatow sierschotel, 17e eeuw

325 EUR