Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier van bloedkoraal met zilveren slot 709
Collier van bloedkoraal met zilveren slot
Startprijs 100 EUR
2 Zilveren zakhorloges 702
2 Zilveren zakhorloges
Startprijs 35 EUR
Zilveren tasbeugel 695
Zilveren tasbeugel
Startprijs 160 EUR
Gouden ring diamant 659
Gouden ring diamant
Startprijs 65 EUR
Gouden ring met parel 652
Gouden ring met parel
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Omgebouwde dekenkist 4250
Omgebouwde dekenkist

Resultaat:

77 EUR

Verkocht
Antieke ronde eettafel, 1860 4243
Antieke ronde eettafel, 1860

Resultaat:

225 EUR

Zilveren tabaksdoos & pijpschraper 645
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper
Startprijs 140 EUR
Verkocht
19e Eeuws Louis Philippe schrijfcommode 4236
19e Eeuws Louis Philippe schrijfcommode

Resultaat:

300 EUR

Antieke piedestal, 1900 4200
Antieke piedestal, 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Spiegel, (zwart/goudkleurig) 4193
Spiegel, (zwart/goudkleurig)

Resultaat:

40 EUR

Hollandse hangvitrinekast 4186
Hollandse hangvitrinekast
Startprijs 40 EUR
2x Porseleinen leeuw 6310
2x Porseleinen leeuw
Startprijs 50 EUR
4x Imari borden, 19e eeuw 6303
4x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
2x Imari schotels 6296
2x Imari schotels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote Barok-stijl spiegel 4150
Grote Barok-stijl spiegel

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2x Kersenhouten nachtkastjes 4143
2x Kersenhouten nachtkastjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire, 1870 4136
Wortelnoten secretaire, 1870

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Heren horloges, Fossil/Phillip 609
2 Heren horloges, Fossil/Phillip

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw 6267
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge met ketting 602
Gouden dameshorloge met ketting

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR
Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2707
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR