Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger met kroon. Circa 1915. Afmeting: 85 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse stations comtoise met halfuur/slag, vouwslinger, repetitie en ankergang. Afmeting: 40 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1870. Compositie metaal. Nieuwe goudlak, stukje af. Vrouw met fakkel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Antiek Engels uurwerk met snek. Circa 1900. Howard Bro's Liverpool & London. Afmeting: ø 20 cm x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke pendules. Circa 1930. Eén maal Amsterdamse School met Kienzle uurwerk, palissander, één wijzer mist. Eén maal eiken pendule met Pfeilkreuz-uurwerk. Afmeting: 31 - 49 cm. In redelijk/goede...
Gave antieke Duitse notenhouten regulateur met kroon. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Oude messing Swiza lantaarnklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk met wekker. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans antiek Carrara marmeren klokkenstel met goudkleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Eikenhouten staande klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Gemerkt Brixon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 185 cm. In goede staat.
Duitse Kieninger staande klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap decor. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Brevette Bulle Clock met wortelnoten klokkast en intarsia. Electrisch. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Brise printoniere. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Twee sierstukken zijkanten marmer missen. Afmeting: 62 cm. In redelijk/g...
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Eikenhouten jaren 50 tafelklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Gemerkt Bertina. Afmeting: 23 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese Schippertjes klok met eikenhouten klokkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwald wandklok met wekker en slagwerk op bel. Circa 1900. Afmeting: 35 x 25 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Klein deukje wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antieke Franse wit marmeren pendule in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.