Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Reiswekker met datum 3548
Reiswekker met datum

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw 3682
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Marmeren Charles Dix pendule 3689
Marmeren Charles Dix pendule

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwald klok 3624
Antieke Schwarzwald klok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3-Delig klokkenstel 3602
3-Delig klokkenstel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse Louis Seize pendule, 1800 3684
Franse Louis Seize pendule, 1800

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Frans porseleinen klokje 3510
Frans porseleinen klokje

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Franse bakkersklok, 19e eeuw 3536
Franse bakkersklok, 19e eeuw

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil klok , 1915 3559
Antieke Jugendstil klok , 1915

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Messing reiswekker met speelwerk 3550
Messing reiswekker met speelwerk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Friese staartklok met scheepjes 3571
Friese staartklok met scheepjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude notenhouten zaagklok 3625
Oude notenhouten zaagklok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915 3629
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek Schwarzwald klokje, 1915 3534
Antiek Schwarzwald klokje, 1915

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Cloisonne tafelklok 3553
Cloisonne tafelklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Franse marmeren pendule, 1880 3551
Antieke Franse marmeren pendule, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 19e eeuw 3554
Friese staartklok, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3555
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3588
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse wekkerklok, 1900 3605
Antieke Franse wekkerklok, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse wekkerklok, 1900 3606
Antieke Franse wekkerklok, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse wekkerklok, 1900 3607
Antieke Franse wekkerklok, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek marmeren klokkenstel, 1880 3623
Antiek marmeren klokkenstel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot horloge-makers onderdelen 3626
Lot horloge-makers onderdelen

Resultaat:

100 EUR