Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese snuffbottles. Divers. 2x Porselein, 1x meerschuim. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Grote porseleinen paraplubak met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwald crucifix met polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met Petrus Regout Maastricht porseleinen corpus Christi met inri. Afmeting: 82 x 52 cm. In goede staat.
Antieke uit eikenhout gestoken uil op stam. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen handspiegel met pierrots en maan. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Drie oude lederen motorjassen. Circa 1930 - 1960. 20e Eeuw. Maat: Large. Gebruikssporen. Eén jas scheur in leer. In redelijk/goede staat.
Renaissance-stijl messing tassa met dolfijnen en een schilderij standaard. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x ø 23 cm / 12 x 15 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke kruideniers koffiemolen. Electrisch. Gemerkt Steiner. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.