Oude Chinese houten console en twee schotelhouders. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 25 cm / 16 - 30 cm. In goede staat.
Twee oude Van Rossum's Troost tabak affiches. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm / H 80 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek stukwerk met hout. Wandspiegels met kandelaren. Kleine beschadigingen. Bronskleurig. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Oude messing hallamp. Drie-lichts. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 50 x ø 20 cm. In goede staat.