Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Opaline petroleumlamp 2135
Opaline petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Friese tinnen kraantjeskan 2147
Friese tinnen kraantjeskan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot divers (4x) 2163
Lot divers (4x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke marionette figuur 2298
Antieke marionette figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antieke marmeren Art Deco coupes, 1920 2321
2x Antieke marmeren Art Deco coupes, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek vissers waadpak, 1930 2341
Antiek vissers waadpak, 1930

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vergulde messing inktpot, 19e eeuw 2349
Vergulde messing inktpot, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Koperen kolenbak 2354
Koperen kolenbak

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot plated (4x) 2379
Lot plated (4x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Simon Rynbende likeurfles 2408
Simon Rynbende likeurfles

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Metaal, divers 2409
2x Metaal, divers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot verguld messing beslag, 1800 2431
Lot verguld messing beslag, 1800

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke porseleinen lampenvoet 2505
Antieke porseleinen lampenvoet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Fraaie zwarte waaier 2319
Fraaie zwarte waaier

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Messing kistjes 2468
2x Messing kistjes

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek koperwerk 2472
4x Oud/antiek koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke koperen scheepslamp, 1920 2473
Antieke koperen scheepslamp, 1920

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Katholiek altaar 2491
Katholiek altaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ongebruikte electrische gitaar 2492
Ongebruikte electrische gitaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Empire-stijl tafellamp 2496
Empire-stijl tafellamp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Stoof met ketel 2503
Stoof met ketel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot oude pennen (7x) 2295
Lot oude pennen (7x)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke Duitse tabakspijp 2302
Antieke Duitse tabakspijp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Houten kandelaren 2322
2x Houten kandelaren

Resultaat:

20 EUR