Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke botanische stolp, 1900 2035
Antieke botanische stolp, 1900

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Momento Mori schedel 2169
Antieke Momento Mori schedel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Zijdebloemen onder stolp 2199
3x Zijdebloemen onder stolp

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Moderne kristalglazen tafellampen 2208
2x Moderne kristalglazen tafellampen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Grote glas-in-lood deur, 201 x 166 cm. 2488
Grote glas-in-lood deur, 201 x 166 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Chinese miniatuur meubelen 2333
3x Chinese miniatuur meubelen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Leren Donkervoort jassen 2352
3x Leren Donkervoort jassen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Cloissonné vazen 2022
2x Cloissonné vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Hoorn des overvloeds 2023
Antieke Hoorn des overvloeds

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Venetiaanse Murano hanglamp 2026
Venetiaanse Murano hanglamp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke cloisonne petroleumlamp 2038
Antieke cloisonne petroleumlamp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Antieke Oosterse waaiers 2043
3x Antieke Oosterse waaiers

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bewerkte kalebas beker 2197
Bewerkte kalebas beker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Miniatuur schilderij 2305
2x Miniatuur schilderij

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x 19e Eeuws koperwerk/metaal 2198
4x 19e Eeuws koperwerk/metaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke houten foto camera, 1920 2211
Antieke houten foto camera, 1920

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Schemerlampen 2236
2x Schemerlampen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Duitse Volksemfänger+koptelefoon 2224
Duitse Volksemfänger+koptelefoon

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
4x Antiek schildpad 2227
4x Antiek schildpad

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Chinese of Japanse pot 2324
Antieke Chinese of Japanse pot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil bowlpot 2000
Antieke Jugendstil bowlpot

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
19e Eeuwse eiken Korintische zuil 2032
19e Eeuwse eiken Korintische zuil

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Oude messing lampenvoet 2499
Oude messing lampenvoet

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen 2093
2x Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen

Resultaat:

120 EUR