Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Swarovksi Giraffebaby 236717 5528
Swarovksi Giraffebaby 236717

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Swarovksi: 014389 + 5538
2x Swarovksi: 014389 +

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3 Delen Swarovski 5544
3 Delen Swarovski

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
5x Antieke glazen karaffen 5516
5x Antieke glazen karaffen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antiek waaier kristal 5525
Lot antiek waaier kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Swarovski "Arabisch Volbloed" (221609) 5529
Swarovski "Arabisch Volbloed" (221609)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Swarovski zilverreiger 221627 5531
Swarovski zilverreiger 221627

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Swarovski dekseldoos (210793) 5534
Swarovski dekseldoos (210793)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Swarovski luipaard 217093 5506
Swarovski luipaard 217093

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Swarovski Colombine (242032) 5508
Swarovski Colombine (242032)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Swarovski: 199123 + 010029 5537
2x Swarovski: 199123 + 010029

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen Swarovski 5539
3 Delen Swarovski

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen design stier 5573
Glazen design stier

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
7-Delige karafset 5551
7-Delige karafset

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glazen design stier 5567
Glazen design stier

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Glazen design haan 5571
Glazen design haan

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Moderne sculptuur van glas 5585
Moderne sculptuur van glas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek kristal 5582
2x Oud/antiek kristal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw 5586
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot oud glas/kristal 5587
Lot oud glas/kristal

Resultaat:

20 EUR