Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse aardewerk cache bloempot 6182
Franse aardewerk cache bloempot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Hollands plateel Gouda 6192
4x Hollands plateel Gouda

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Imari vazen 6299
3x Imari vazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3-Delig Imari kaststel 6301
3-Delig Imari kaststel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6434
Oude Chinese vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw 6572
2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
5x Hummel beeldjes 6232
5x Hummel beeldjes

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
5x Hummel figuren van Goebel 6236
5x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Antieke Delftse vazen 6338
2x Antieke Delftse vazen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Oude Chinese snuffbottle 6397
Oude Chinese snuffbottle

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Herend theeservies 6506
Herend theeservies

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
7x hummel figuren van Goebel 6529
7x hummel figuren van Goebel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
18e Eeuws Imari trekpotje 6077
18e Eeuws Imari trekpotje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese blauwe borden 6079
2x Antieke Chinese blauwe borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote porseleinen figurengroep 6122
Grote porseleinen figurengroep

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts kaststel 6218
18e Eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts bord 6221
18e Eeuws Delfts bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6224
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Imari vazen, 19e eeuw 6291
2x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Imari borden, 19e eeuw 6298
2x Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spaans N.A.O. porseleinen figuur 6308
Spaans N.A.O. porseleinen figuur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees dekselvaasje, 19e eeuw 6325
Chinees dekselvaasje, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Japanse schotel, 19e eeuw 6339
Japanse schotel, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose schenkkan 6362
18e Eeuwse Chinese Familie Rose schenkkan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Delen oud Duits Meissen porselein 6373
3 Delen oud Duits Meissen porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Chinese snuffbottle 6398
Oude Chinese snuffbottle

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Familie Rose vazen 6460
2x Familie Rose vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Antiek Chinees porselein 6493
4x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chineze vazen 6515
2x Chineze vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Hummel figuren van Goebel 6530
5x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon schaal 6602
Oude Chinese celadon schaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Porseleinen tafelstuk 6058
Porseleinen tafelstuk

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
8x Blanc de Chine paardjes 6167
8x Blanc de Chine paardjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren van Goebel 6230
4x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Hummel beeldjes 6231
5x Hummel beeldjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude Chinese drakenschotel 6247
Oude Chinese drakenschotel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude/antieke Familie Rose vaas 6260
Oude/antieke Familie Rose vaas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
7x Hummel figuren van Goebel 6527
7x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6583
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Miniatuur trekpotje, 18e - 19e eeuw 6076
Miniatuur trekpotje, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 6160
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese gemberpotten 6205
2x Antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Gerold figuren 6281
2x Gerold figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot + wierookbrander 6321
Chinese Yixing theepot + wierookbrander

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6473
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Porseleinen figuren 6509
3x Porseleinen figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote Herend presenteerschaal 6538
Grote Herend presenteerschaal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6656
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Antieke tegeltjes 6168
2x Antieke tegeltjes

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Art Deco reukverdrijver, 1930 6453
Art Deco reukverdrijver, 1930

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
6x Hummel figuren van Goebel 6528
6x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antiek servies 6070
Antiek servies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Imari pijpvazen, 19e eeuw 6105
2x Imari pijpvazen, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
9x Oud/antiek Chinees porselein (divers) 6207
9x Oud/antiek Chinees porselein (divers)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6208
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Gerold porseleinen lampenvoeten 6280
2x Gerold porseleinen lampenvoeten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Porseleinen eenden 6283
2x Porseleinen eenden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
1x Imari dekselpot 6295
1x Imari dekselpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese kopjes 6323
2x Oude/antieke Chinese kopjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote 18e - 19e Eeuwse Delftse schotel 6328
Grote 18e - 19e Eeuwse Delftse schotel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delftse schotel 6329
18e Eeuws Delftse schotel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal 6445
Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Oud Perzisch keramiek 6451
3x Oud Perzisch keramiek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6454
Lot Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Chinese penselenpot 6456
Antieke Chinese penselenpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6466
2x Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen 6517
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Chinese Yixing trekpot 6635
Oude Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Antieke wandtegels 6663
5x Antieke wandtegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek Petrus Regout kaststel, 1900 6532
Antiek Petrus Regout kaststel, 1900

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Duitse porseleinen theekan, 1900 6054
Duitse porseleinen theekan, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Rosenthal porselein 6056
3x Rosenthal porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Hollands aardewerk (12x) 6126
Lot Hollands aardewerk (12x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bloempot, 1900 6128
Antieke bloempot, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Hollandse vazen 6130
2x Hollandse vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Keramiek 6133
6x Keramiek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Perzische tegel 6174
Oude Perzische tegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Porseleinen vazen 6176
3x Porseleinen vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen servies 6177
Porseleinen servies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Satsuma vaasje 6225
Antiek Satsuma vaasje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen fazant 6284
Porseleinen fazant

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Imari borden 6290
6x Imari borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Spaans N.A.O. porselein 6309
2x Spaans N.A.O. porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antiek aardewerk/porselein (8x) 6311
Lot antiek aardewerk/porselein (8x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (9x) 6314
Lot Chinees porselein (9x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote Delfts blauwe sierschotel 6334
Grote Delfts blauwe sierschotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Antieke Societe Ceramique Maastricht Canton kastkommen 6337
6x Antieke Societe Ceramique Maastricht Canton kastkommen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse schotel 6343
Japanse schotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese Yixing theepot 6356
Grote antieke Chinese Yixing theepot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
8x Chinees porselein 6358
8x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (17x) 6359
Lot Chinees porselein (17x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6382
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees porselein 6416
Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse Imari schotel, 1880 6444
Japanse Imari schotel, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Familie Verte vaas 6459
Familie Verte vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek Chinees/Kantonees porselein 6461
2x Oud/antiek Chinees/Kantonees porselein

Resultaat:

50 EUR