Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Oude Chinese kommen 6413
2x Oude Chinese kommen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Swatow sierschotel, 17e eeuw 6510
Swatow sierschotel, 17e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon schaal 6601
Oude Chinese celadon schaal

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom 6153
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom

Resultaat:

305 EUR

Verkocht
3x Chinese kommen, 17e - 18e eeuw 6030
3x Chinese kommen, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese vaas 6155
Oude/antieke Chinese vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese dekselpotten 6315
2x Oude/antieke Chinese dekselpotten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees terracotta paard 6353
Chinees terracotta paard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw 6406
5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw 6431
4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Chinese druivenschotel 6559
Antieke Chinese druivenschotel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees kaststel 6464
Chinees kaststel

Resultaat:

285 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kop en schotels (5x) 6003
Antieke Chinese kop en schotels (5x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
6x Antiek Chinees porselein 6040
6x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Unterweissbach papegaai 6067
Unterweissbach papegaai

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
4-Delig Chinees kaststel, 17e - 18e eeuw 6097
4-Delig Chinees kaststel, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Biedermeier-stijl siervazen 6468
2x Biedermeier-stijl siervazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans Satsuma 6379
Lot antiek Japans Satsuma

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
2x Meissen figuren 6006
2x Meissen figuren

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Peking glas snuffbottle 6341
Peking glas snuffbottle

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
4x Chinese Imari schotels, 18e eeuw 6348
4x Chinese Imari schotels, 18e eeuw

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose lampenvoet 6004
Chinese Familie Rose lampenvoet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuws Chinees bord met boeddha's 6085
18e - 19e Eeuws Chinees bord met boeddha's

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Klein Chinees vaasje 6161
Klein Chinees vaasje

Resultaat:

250 EUR