Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x Familie Rose borden 6145
6x Familie Rose borden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Mandarijn kommen, 18e eeuw 6147
2x Mandarijn kommen, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese celadon kom 6212
Grote antieke Chinese celadon kom

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot Chinees/Japans porselein (12x) 6223
Lot Chinees/Japans porselein (12x)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw 6267
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6021
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3x Chinese acht-hoekige kop/schotels 6151
3x Chinese acht-hoekige kop/schotels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6264
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Oude Chinese rood glazuur schotel 6412
Oude Chinese rood glazuur schotel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
12x Divers antiek Chinees porselein 6361
12x Divers antiek Chinees porselein

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
4x Oude Chinese kopjes 6576
4x Oude Chinese kopjes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6579
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
8x Chinees porselein 6257
8x Chinees porselein

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Lot beeldjes, Danseressen (13x) 6123
Lot beeldjes, Danseressen (13x)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Groot Engels Wedgwood servies 6178
Groot Engels Wedgwood servies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Porseleinen vazen 6181
2x Porseleinen vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotels, 19e eeuw 6204
3x Chinese kop+schotels, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Hummel beeldengroep van Goebel 6226
Grote Hummel beeldengroep van Goebel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Imari vazen 6293
2x Imari vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zweeds Röhrstrand servies 6424
Zweeds Röhrstrand servies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
7 Delen Chinees porselein 6589
7 Delen Chinees porselein

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Duits, Rosenthal servies 6648
Duits, Rosenthal servies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Wanli klapmuts kom, 17e eeuw 6031
Wanli klapmuts kom, 17e eeuw

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6099
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Imari dekselpot, 19e eeuw 6102
Grote Imari dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6141
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas met tekens 6150
Oude Chinese vaas met tekens

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Oude Makkum vazen 6244
3x Oude Makkum vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel 6330
Vijf-delig Delfts kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6355
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6377
3x Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Imari borden, 18e eeuw 6400
2x Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude Chinese pijpvaas 6474
Oude Chinese pijpvaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Japanse Imari klok, 19e eeuw 6569
Japanse Imari klok, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Boch boerenbont servies 6135
Boch boerenbont servies

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees serviesgoed 6384
Lot antiek Chinees serviesgoed

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
6x Antieke borden, Lange Lijs 6395
6x Antieke borden, Lange Lijs

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Grote Unterweissbach siervaas 6059
Grote Unterweissbach siervaas

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Lot Herend porselein (8x) 6069
Lot Herend porselein (8x)

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke deksel terrine+onderschaal 6066
Antieke deksel terrine+onderschaal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5x Hummel beeldjes 6233
5x Hummel beeldjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4x Oude Chinese kopjes 6577
4x Oude Chinese kopjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
8x Oude/antieke Chinese kommen 6612
8x Oude/antieke Chinese kommen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (5x) 6100
Lot antiek Chinees porselein (5x)

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Chinese trekpot, 18e eeuw 6587
Chinese trekpot, 18e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese kop en schotel 6092
18e - 19e Eeuwse Chinese kop en schotel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese dekseldoosjes, 1690 6094
2x Antieke Chinese dekseldoosjes, 1690

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5x Oude porseleinen figuren 6118
5x Oude porseleinen figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Delftsblauw vogelkooitje 6127
Delftsblauw vogelkooitje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zuid-Holland Gouda plateel vaas 6194
Zuid-Holland Gouda plateel vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Hummel figuren van Goebel 6227
3x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese vaas met hanen decor 6542
Chinese vaas met hanen decor

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen plaquette 6592
Chinees porseleinen plaquette

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Familie Rose borden, 18e eeuw 6662
3x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6034
Chinese vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Imari kandelaar 6101
Imari kandelaar

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Hummel figuren van Goebel 6234
5x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Makkumse Tichelaar plaquette 6239
Antieke Makkumse Tichelaar plaquette

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Makkums kaststel en 4 tegels 6242
Makkums kaststel en 4 tegels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Antiek Chinese schotels 6357
5x Antiek Chinese schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 18e eeuw 6435
Chinese vaas, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Baardmankruik, 17e - 18e eeuw 6586
Baardmankruik, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote Chinese Cheng Lung sierschotel 6027
Grote Chinese Cheng Lung sierschotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6035
2x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dresden 5-lichts kandelaar 6057
Dresden 5-lichts kandelaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot Duits eetservies 6071
Groot Duits eetservies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6080
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese borden 6084
6x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese borden 6164
3x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch theeservies 6185
Villeroy en Boch theeservies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6187
Oude Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden 6222
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren van Goebel 6228
4x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren van Goebel 6229
4x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren van Goebel 6235
4x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
9x Hummel figuren van Goebel 6237
9x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Hummel kerstversiering (24x) 6238
Lot Hummel kerstversiering (24x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese gemberpotten 6259
2x Oude Chinese gemberpotten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4-Delig Chinees kaststel, 19e eeuw 6266
4-Delig Chinees kaststel, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese kommen 6349
6x Antieke Chinese kommen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Royal Copenhagen kerstborden (19x) 6371
Lot Royal Copenhagen kerstborden (19x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek Chinees porselein 6405
Lot oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese kommetjes, 18e - 19e eeuw 6430
2x Chinese kommetjes, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schotel 6462
18e Eeuwse Chinese schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Porseleinen wandconsoles 6507
2x Porseleinen wandconsoles

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren van Goebel 6526
4x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren van Goebel 6531
4x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
7x Antieke Chinese kopjes 6543
7x Antieke Chinese kopjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord 6550
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese Yixing trekpot 6593
Oude Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse bordjes 6607
3x 18e Eeuwse bordjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen 6626
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Chinese Vungtau Cargo schaaltjes, 1690 6048
5x Chinese Vungtau Cargo schaaltjes, 1690

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen papegaai 6068
Porseleinen papegaai

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6x Porseleinen wandconsoles 6124
6x Porseleinen wandconsoles

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Engels Johnson Brothers servies 6179
Engels Johnson Brothers servies

Resultaat:

90 EUR