Oude/antieke Hollandse marine dolk. W. Vervloet & Zoon 's-Gravenhage. Verguld. Met bewerkt lemmet. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Enfield karabijn. 1942 M7187 MK1. Onschadelijk. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
W.O. I Duitse marine verrekijker. Dienstglas 10 x 50, 1550233 M. H/6400. Carl Zeiss Jena. Afmeting: 17 x 18 x 6,5 cm. In goede staat.
Hollandse WO I landstorm militaria documenten. Onder andere: Kennisgeving Dienst landstorm 1922. Zakboekje landweerdistrict 3e compagnie 1916. Bewijs van ontslag landweer 1919. In redelijk/goede staat...
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Koppel antieke Oosterse pistolen met koper-inleg. Vuursteen. Eén kolf met scheur. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
Oud Japans roodlak Katana zwaard met houten heft en schede. Deco. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische kris. Gedemonteerd. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Arabisch geweer met koper beslagen. Waarschijnlijk alleen deco. Afmeting: 160 cm. In goede staat.
Oud Japans Katana zwaard met messing. Houten heft en schede. Deco. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.
Antiek Oosters geweer met bewerkte randen om de loop en lontontsteking, zwartkruit kolf gerepareerd. Afmeting: L 160 cm. In goede staat.
Antiek seinpistool. Duitsland. WO I. Ongemerkt. Circa 1910. Oxydatie. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.
Oud/antiek Duits gemerkt sabel. Weyersberg & Co. Solingen. Oxydatie. Afmeting: L 86 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans Katana sabel met koperen schede en heft. Bewerkt en met wit metalen medaillons ingelegd. Katana 16e eeuw, schede 19e eeuw. Afmeting: L: 124 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops damast jachtgeweer met dubbele haan en gravering. Afmeting: L 116 cm. In zeer goede staat.
Antieke Oosterse voorlader met koperdraad inleg. Vuursteen. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Lot antieke oefen-degens. Circa 1900. Oxydatie. Afmeting: L 94 - 102 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Franse Beuchat harpoen. Functies niet getest. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.
Decoratieve rapier met bewerkt brons en lemmet. Deco. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.
Militair gasmasker in conservenblik. Mask Protective Field M9A1. Facepiece size S, NY-11016-521. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.