Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot granaatsieraden 714
Lot granaatsieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilver vergulde armband met kleurstenen 722
Zilver vergulde armband met kleurstenen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot met edelstenen colliers 785
Lot met edelstenen colliers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Omega zakhorloge 803
Omega zakhorloge

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot met barnsteen 919
Lot met barnsteen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lang verlopend collier cultive parels 947
Lang verlopend collier cultive parels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren spang met barnsteenhanger 949
Zilveren spang met barnsteenhanger

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden ring zirconia 953
Gouden ring zirconia

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren ring met edelstenen 108
Zilveren ring met edelstenen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren ring met goud en saffier 407
Zilveren ring met goud en saffier

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot met diverse sieraden 488
Lot met diverse sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Diverse parels en snoeren 490
Diverse parels en snoeren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Collier met lapis lazuli 561
Collier met lapis lazuli

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot granaat 588
Lot granaat

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot zilver, plated 651
Lot zilver, plated

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Camee rond 741
Camee rond

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zakhorloge/ Roulette Links 809
Zakhorloge/ Roulette Links

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren collier met barnsteen 811
Zilveren collier met barnsteen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren broche turkoois, NIETO 839
Zilveren broche turkoois, NIETO

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren ring en oorstekers, turkoois granaat 861
Zilveren ring en oorstekers, turkoois granaat

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren choker met paarse steen en markesiet 892
Zilveren choker met paarse steen en markesiet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren broche met groene steen 931
Zilveren broche met groene steen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Armband met bamboekoraal 185
Armband met bamboekoraal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Zilveren hangers 303
3 Zilveren hangers

Resultaat:

30 EUR