Lot met 7 zilveren miniaturen bestaande uit een tafel met voorstelling, een driepoot kruk, en 5 verschillende stoelen. Diverse gehaltes. ca 99 gram. 2x3cm- 6x4x3,5cm. In goede staat
Stel met twee fotolijsten met zilver, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met voluten en cartouche en een velouren achterzijde. London jl.:D:1978. 15x20cm. wat kleine (poets) gaatjes, verder in goede ...
Ovaal 835/000 zilveren opengewerkte bonbonschaal met florale bovenrand. Afmeting: circa 15,5 x 11,5 cm. Gewicht circa 75 gram. Mr. Zaanlandse Zilversmederij-Haarlem. Anno 1962. In goede staat.
18 Karaat gouden ridder-oorkonde. Oranje Nassau. 20e Eeuw. v. Wielik B.V. Ridderorden B.V. - Den Haag. Afmeting: 3 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoosje gecontourneerd model versierd met gedreven voluten en allegorische voorstellingen. 5,5x5x2cm. Gestempeld met een gekroonde O, voor oude werken.ca 43 gram. In goede staat.
Twee zilveren bekers, een kleine beker met dubbele filetrand, 18e eeuw, ø 5,5x5cm, en een beker met hamerslag en cartouche met gravure; Harriet 23 juni 1924. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. ø6x8cm....
Zes zilveren lepels met vergulde bak, 800/000, gemerkt: Augsburg Seethaler. 18 cm. Voorzien van gravure aan de achterzijde van de steel. totaal ca 219 gram. In goede staat
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model voorzien van getrembleerde bewerking met schip aan de bovenzijde. MT.: C.Capoen, Schoonhoven, 1900-1911. 13x9,5x3cm. 173 gram. In goede staat
Kristallen odeurflacon, peervormig model, met slijpwerk. Geplaatst op een ond gouden voetje en voorzien van een geelgouden kraag en dop met graveerwerk. 585/000. 11 cm. In goede staat
Kristallen odeurflacon met een geelgouden kraag met dop en gouden plaat met graveerwerk, 585/000. Ovaal model versierd met rechthoekig geslepen patroon. Met binnenstop. 3,5x2x9cm. Dop wat uit model. I...
Zilveren kan, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, met gelobde hoeken, geplaatst op vier klauwpoten met ranken. Voorzien van een gekrulde greep met bladdecor. MT.: Lang & Koops, Rotterdam, jl.: ...
Paar zilveren kandelaars, 835/000, op ronde voet met gelobde bewerking. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Zilveren theebus, 833/000, bol verlopend model versierd met parelranden. MT.:Cornelis van Baaren, Schoonhoven jl.:k:1894. ø6x9cm. ca 67 gram. In goede staat
Cassette met 12 zilveren theelepels, 835/000, met een puntbak en een bewerkte steel met guirlande. MT.: Van Kempen, Voorschoten. 9 cm. totaal ca 84 gram. In goede staat
Zes messen met zilveren heft, model puntfilet. lengte 24,5 cm. In redelijk goede staat
Bijzonder zilveren bruidskistje, 835/000, zeskantig gemaakt uit filigrain, geplaatst op 3 bolpootjes gemaakt uit draad. 8x8x8cm. ca 98 gram. In goede staat
Antieke Empire kurkentrekker met parelmoer ingelegd zilveren lauwerkrans en zilveren trekkerhuis. Onduidelijke merken. Afmeting: 9 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Cassette met 12 zilveren taartvorkjes, 835/000, 12 cm. totaal ca 180 gram. MT.: Bijkamp & Co, Steenwijk, 1946-1975. In goede staat
18e Eeuwse tas met zilveren beugel en rokhaak, half ronde beugel versierd met pauwen en krullen. De beugel is voorzien van bijbehorende rokhaak eveneens met pauw. 15x33cm. Voorzien van gravure: DF 17...
Zilveren houder, 835/000, met blauw glas. Ronde houder met opengewerkt biedermeier motief, bloemen, en cartouches met voorstellingen. Voorzien van blauw glazen binnenbak, ø8,5x11,5cm. In goede staat
Zilveren wijnset, 925/000, in houten cassette. Wijnset bestaande uit een zilveren krukkenstrekker en een mes en flesopener met zilveren heft. MT.: Jezler. Importeurteken: Bonebakker & Zoon, n.v. Amste...
Zilveren staaframmelaar, 835/000, met opengewerkte bol met floraal patroon en een staaf met acanthusbladeren. lengte 14 cm. MT.: Pedro Duran. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 934/000, rond model, versierd met drijfwerk in floraal decor, met vermeille binnenzijde, geplaatst op ronde bewerkte voet. Voorzien van greep versierd met putti. MT.: J.J.Schij...
Zilveren melkkan, 13 lothige, 812,5/000, versierd met C-voluten, gepllatst op een openwerkte voet met krullen en bladmotief. Wat gedeukt o.a. de tuit. 15x11x15cm. ca 208 gram. In redelijk goede staat.