Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Yerba mate kalebasbekers 217
2 Yerba mate kalebasbekers

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje, schuitmodel 99
Zilveren bonbonmandje, schuitmodel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot zilveren puntfilet bestek 123
Lot zilveren puntfilet bestek

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren theebusje 168
Zilveren theebusje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Odeurflacon met goud 197
Odeurflacon met goud

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Zilveren bekers 221
2 Zilveren bekers

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw 241
Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4 Zilveren rijstkommen Djokja 66
4 Zilveren rijstkommen Djokja

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
8 Zilveren visvorken 125
8 Zilveren visvorken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren aspergeschep 167
Zilveren aspergeschep

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot odeurflacons, zilver/goud 191
Lot odeurflacons, zilver/goud

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 215
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje, 1860 369
Zilveren pepermuntdoosje, 1860

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Kristal met zilver 441
2x Kristal met zilver

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4 Zilveren fotolijsten 647
4 Zilveren fotolijsten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje, 1890 666
Zilveren pepermuntdoosje, 1890

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Zilveren theezeven 790
2 Zilveren theezeven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren kan op comfoor 716
Zilveren kan op comfoor

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Zilveren rammelaar 75
Zilveren rammelaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren doos 172
Zilveren doos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wandelstok zilveren greep 195
Wandelstok zilveren greep

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren visschep 245
Zilveren visschep

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Fotolijsten met zilver 275
2 Fotolijsten met zilver

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot zilveren taart- &cakevorken 323
Lot zilveren taart- &cakevorken

Resultaat:

100 EUR