Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Cornel Snels, Naakte vrouw 5044
Cornel Snels, Naakte vrouw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Antieke marmeren dames bustes 5035
2x Antieke marmeren dames bustes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Buste van officier 5040
Buste van officier

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
8x Design koeien 'Cow Parade Sunday' 5047
8x Design koeien 'Cow Parade Sunday'

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Uil met glazen ogen 5054
Uil met glazen ogen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Marmeren buste 5037
Marmeren buste

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Bronzen putti met vogel 5155
Bronzen putti met vogel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Uil op tak 5097
Bronzen figuur, Uil op tak

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Boeddha figuren 5117
2x Boeddha figuren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke bronzen asbak 5021
Antieke bronzen asbak

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Moderne bronzen figuur, Haas 5088
Moderne bronzen figuur, Haas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke bronzen boeddha 5050
Antieke bronzen boeddha

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Moderne bronzen figuur, Dikke vrouw 5064
Moderne bronzen figuur, Dikke vrouw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese Foo-hond 5067
Chinese Foo-hond

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen amazone 5096
Bronzen amazone

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oud marmeren boeddha beeld 5132
Oud marmeren boeddha beeld

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke bronzen salamander 5075
Antieke bronzen salamander

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3x Vergulde figuren van pendules 5026
3x Vergulde figuren van pendules

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Don Quichot beeld 5124
Don Quichot beeld

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek houtgestoken hoofd van Heilige 5055
Antiek houtgestoken hoofd van Heilige

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek houtgesneden paard, 1900 5102
Antiek houtgesneden paard, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek bronzen buste, Napoleon 5131
Antiek bronzen buste, Napoleon

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Oud/antiek bronzen figuur, Danseres 5060
Oud/antiek bronzen figuur, Danseres

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Biddend meisje op kussen 5062
Bronzen figuur, Biddend meisje op kussen

Resultaat:

50 EUR