Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Zilveren gespen met Zeeuwse knoppen 342
2 Zilveren gespen met Zeeuwse knoppen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers zilver 343
Lot divers zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Loderein fles met gouden dop 344
Loderein fles met gouden dop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren suikerstrooier 345
Zilveren suikerstrooier

Resultaat:

200 EUR

Lot zilver met kristal 346
Lot zilver met kristal
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot zilver & doofpot 347
Lot zilver & doofpot

Resultaat:

40 EUR

Lot Djokja zilver 348
Lot Djokja zilver
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren Djokja schaal 349
Zilveren Djokja schaal

Resultaat:

70 EUR

Lot divers zilver 350
Lot divers zilver
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren soezenmand 366
Zilveren soezenmand

Resultaat:

630 EUR

Verkocht
Zilveren schaaltje, Dolfijn 367
Zilveren schaaltje, Dolfijn

Resultaat:

60 EUR

2 Zilveren Djokja kandelaren 368
2 Zilveren Djokja kandelaren
Startprijs 140 EUR
Zilveren tabaksdoos 370
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 125 EUR
Imari schaal met zilveren beugel 371
Imari schaal met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren plaquette, 372
Zilveren plaquette,

Resultaat:

75 EUR

Zilveren plaquette, 373
Zilveren plaquette,
Startprijs 60 EUR
Zilveren plaquette juga in egitto, 374
Zilveren plaquette juga in egitto,
Startprijs 40 EUR
Zilveren houder met blauw glas, klein 375
Zilveren houder met blauw glas, klein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot zilveren miniaturen/bedels 4x 387
Lot zilveren miniaturen/bedels 4x

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren (geboorte) beker 389
Zilveren (geboorte) beker

Resultaat:

60 EUR

3 Delen zilver, 1 deel plated 390
3 Delen zilver, 1 deel plated
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Cachette's met zilver 391
2 Cachette's met zilver

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 393
Zilveren kandelaar

Resultaat:

55 EUR

2 Zilveren houders 396
2 Zilveren houders
Startprijs 30 EUR