43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Vergulde lyra pendule 3653
Vergulde lyra pendule

550 EUR

Indiaas benen schaakbord 3387
Indiaas benen schaakbord

550 EUR

Charles P. Gruppe, Boerenschuur 1138
Charles P. Gruppe, Boerenschuur

550 EUR

B. Jüttner, Vissersvolk op strand 1127
B. Jüttner, Vissersvolk op strand

550 EUR

Oude/antieke Chinese vaas 6432
Oude/antieke Chinese vaas

550 EUR

Chinese blauwe vaas 6095
Chinese blauwe vaas

550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel 6003
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel

550 EUR

W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel 1166
W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel

550 EUR

Colenbrander Ram vaas 6238
Colenbrander Ram vaas

550 EUR

Colenbrander Ram schaal Sprong 6235
Colenbrander Ram schaal Sprong

550 EUR

Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw 15
Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw

550 EUR

Antieke schildpad spiegel 2024
Antieke schildpad spiegel

550 EUR

Guillaume Lo-A-Njoe, Abstracte compositie 1251
Guillaume Lo-A-Njoe, Abstracte compositie

550 EUR

2x 19e Eeuwse Empire vazen 6181
2x 19e Eeuwse Empire vazen
Startprijs 500 EUR
Oude Chinese penselen pot 6150
Oude Chinese penselen pot

500 EUR

18e Eeuwse A'damse tafelklok 3514
18e Eeuwse A'damse tafelklok

500 EUR

Antieke Oosterse penselenpot 2084
Antieke Oosterse penselenpot
Startprijs 500 EUR
Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel 1112
Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel
Startprijs 500 EUR
Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren 1042
Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren

500 EUR

A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit 1008
A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit

500 EUR

Zilveren kandelaar, 5 lichts 125
Zilveren kandelaar, 5 lichts

500 EUR

Zilveren vleugel met horloge 94
Zilveren vleugel met horloge

500 EUR

Zilveren ronde vleesdienschaal 115
Zilveren ronde vleesdienschaal

500 EUR

Duitse Biedermeier commode, 1820 4229
Duitse Biedermeier commode, 1820

500 EUR