Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden armband 152
Gouden armband

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken rolbureau 4038
Eiken rolbureau

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Duits buffet, 1880 4004
Duits buffet, 1880

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Grote Japanse cloisonne vazen 2020
2 Grote Japanse cloisonne vazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6525
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Herman Brood, Melkbus 1041
Herman Brood, Melkbus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuws Chinees porselein 6009
5x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse dekenkist 4052
18e - 19e Eeuwse dekenkist

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1017
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bijbel met zilverwerk 247
Bijbel met zilverwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Hol 39 6186
Colenbrander Ram vaas Hol 39

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Engels geweer 2708
Engels geweer

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dames buste 1036
Patrick Nagel, Dames buste

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur 5011
Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat:

460 EUR

Verkocht
Witgouden collier met tanzaniet en diamant 229
Witgouden collier met tanzaniet en diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Karaffen set in zilver 17
Karaffen set in zilver

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6 Zilveren lepels en 6 vorken 516
6 Zilveren lepels en 6 vorken

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6382
Oude Chinese kom

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met vlieg 1091
J. Mankes, Kraai met vlieg

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai 1090
J. Mankes, Kraai

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren theekan 71
Zilveren theekan

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
19e Eeuws ringhaan pistool 2704
19e Eeuws ringhaan pistool

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
G. Corneille, Printemps Tropical 1055
G. Corneille, Printemps Tropical

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi 5120
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi

Resultaat:

450 EUR