Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur schilderijen met parelmoer + been. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.
Antieke marine degen. Noorwegen. Met bewerkte lemmet en ivoren greep. Messing verguld gevest. 19e Eeuw. Afmeting: L 87 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke 19e eeuwse gepolychromeerde houten kinder driewielfiets met ijzer. Circa 1880. Afmeting: 90 x 90 x 65 cm. In goede originele staat.
Doos met diverse (personen)wagons en modeltreinen. Ongetest en in verschillende condities
Oosters spekstenen schaakspel met intarsia schaakbord. Marokko/Turkije. Afmeting: 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam Portugal Viana porseleinen schaakspel met mahoniehouten omranding. Afmeting: 14 x 49 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met één-daags uurwerk. Beschadigde kast. Niet getest. Afmeting: H 214 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws wortelnoten koloniaal twee-delig kabinet kastje met messing beslag en grepen. Twee-deurs. Marquetterie fineer op front. Afmeting: 110 x 70 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en vergulde ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 77 x 31 ø cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse spiegel met olieverfschilderij. Louis Seize. Havengezicht met figuren. Afmeting: H 120 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten schommelstoel. Afmeting: 90 x 70 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl hangvitrinekast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 65 x 26 cm. In goede staat.
Vroeg Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 96 x 112 cm. In goede staat.
Kunstzinnig Toms' Compagnie ladenkastje met handbeschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 66 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met bont floraal decor. Afmeting: 275 x 190 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Vier kleine diverse oude Perzische kleden met floraal decor etc. Afmeting: 79 x 97 cm. In goede staat.