Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond 1389
L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 240 EUR
2x Lithografieën 1383
2x Lithografieën
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom 1369
Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars 1355
Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars

Resultaat:

100 EUR

Max Liebermann, Illustraties 1354
Max Liebermann, Illustraties
Startprijs 150 EUR
Gouden ring met diamant 31
Gouden ring met diamant
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Gouden choker met diamant 27
Gouden choker met diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Antieke Franse figuren, 1900 5033
2x Antieke Franse figuren, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Italiaans houten Christus figuur 5029
Italiaans houten Christus figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Th. Hekker, Stilleven met mand appels 1351
Th. Hekker, Stilleven met mand appels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
van Eyck, Duitse jager 1350
van Eyck, Duitse jager

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Oosterse vrouw 1345
Ongesigneerd, Oosterse vrouw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren kan 21
Zilveren kan

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren kaviaarschaal 19
Zilveren kaviaarschaal

Resultaat:

1.150 EUR

2x Familie Verte borden 6477
2x Familie Verte borden
Startprijs 30 EUR
3 Sieraden 626
3 Sieraden
Startprijs 80 EUR
63x Zilveren munten 2920
63x Zilveren munten
Startprijs 100 EUR
Afrikaanse marmeren damesbuste 5025
Afrikaanse marmeren damesbuste
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Zilveren naaigarnituur 616
Zilveren naaigarnituur

Resultaat:

80 EUR

10 Zilveren slavenarmbanden 611
10 Zilveren slavenarmbanden
Startprijs 65 EUR
6 Bronzen penningen 2913
6 Bronzen penningen
Startprijs 60 EUR
Bronzen penning: Panama-Pacific International Exposition San Francisco 2908
Bronzen penning: Panama-Pacific International Exposition San Francisco
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Parelcollier met gouden slot 610
Parelcollier met gouden slot

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3x Antieke Range Finders WO I 2700
3x Antieke Range Finders WO I

Resultaat:

350 EUR