Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden hanger met Tahitiparel en diamant 854
Witgouden hanger met Tahitiparel en diamant
Startprijs 500 EUR
4 Delen Hollands keramiek 6128
4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren gembercouvert 339
Zilveren gembercouvert

Resultaat:

40 EUR

Zilveren choker Taxo Mexico 352
Zilveren choker Taxo Mexico
Startprijs 75 EUR
Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden 6145
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6162
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2x Taqua noten gesneden schaakspel 3323
2x Taqua noten gesneden schaakspel

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 871
Gouden ring met diamant

Resultaat:

90 EUR

Antiek serviesgoed, 1900 6179
Antiek serviesgoed, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Schaakspel India 3340
Schaakspel India

Resultaat:

160 EUR

Bloedkoraal armband, 3 rij met gouden slot 386
Bloedkoraal armband, 3 rij met gouden slot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3x Houtgesneden schaakspellen 3357
3x Houtgesneden schaakspellen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke wandschotel, 1915 6196
Antieke wandschotel, 1915

Resultaat:

70 EUR

Zilveren sigarettendoos 888
Zilveren sigarettendoos
Startprijs 65 EUR
Verkocht
2x Schaakspellen 3374
2x Schaakspellen

Resultaat:

75 EUR

Collier van bloedkoraal met gouden slot 905
Collier van bloedkoraal met gouden slot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3x Chinese borden 6213
3x Chinese borden

Resultaat:

60 EUR

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp 3391
Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Hummel figuur, 1930 6226
Hummel figuur, 1930

Resultaat:

70 EUR

Brede gouden ring 403
Brede gouden ring
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Makkumer comfoor, 1900 6243
Makkumer comfoor, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse pendule 3513
19e Eeuwse Franse pendule

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
3 Swarovski hangers en ring 939
3 Swarovski hangers en ring

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3526
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

200 EUR