Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke figuren, Paard + edelhert
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 600 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner + Familie Rose draken decors. Zes schotels, één beschadigd. Vier kopjes, één beschadigd. Afmeting: 5,5 - 8,5 ø cm. In redelijk/goede staat...

6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 800 EUR

Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...

18e Eeuwse druivenschotel
Resultaat: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

Kang Xi klapmuts kom
Resultaat: 320 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier Capucijner kopjes met zotjes. Eén maal Amsterdams' bont. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.

3x Chinese kopjes, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Afmeting: 5 x 11 ø cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese celadon waterbak
Resultaat: 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon waterbak met gecontourneerde omranding. Afmeting: 5,3 x 14 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Zeskleur
Resultaat: 750 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Zeskleur decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.

Lot gouden ringen
Resultaat: 290 EUR

Lot met geelgouden ringen, 585/000, twee trouwringen, twee zegelringen met onyx, één gebroken en twee oud gouden ringen. totaal ca 17 gram. In redelijke staat

J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt
Resultaat: 150 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Voorlader
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader. Gemerkt G.R. met kroon. Oxidatie. Einde loop beschadigd. Afmeting: L 146 cm. In matige toestand.

Antieke Chinese bloempot
Resultaat: 900 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.

Grote Chinese blauw/witte kom
Resultaat: 17.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Woelig
Resultaat: 900 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Woelig decor. Model nr.: 23. Afmeting: H 16,5 x ø 18 cm. In goede staat.

Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen
Resultaat: 135 EUR

Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.

Antieke Steyr karabijn
Resultaat: 275 EUR

Antieke Steyr karabijn. 1886. E. W.E.G. Steyr Z 115. Vrij volgens wapenwet. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.

Antiek Franse comtoise
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm.
Resultaat: 700 EUR

Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.

6x Fam. Rose kop+schotels
Resultaat: 1.305 EUR

19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.

Set zilveren streeksieraden
Resultaat: 100 EUR

Set met zilveren, deels vergulde streeksieraden, met oorhangers voorzien van mutsenbellen in een ovale vorm met S-applique met baard, 5 cm en een paar oorhaken met zeeuwse knoppen. ø 10 mm. ca 9 gram....