Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Zilveren theezeefjes
Resultaat: 75 EUR

Lot met 4 vier zilveren theezeefjes, 835/000, met opengewerkt biedermeier patroon met figuur, molen of schip. lengte ca 12 cm. totaal ca 108 gram. In goede staat

Gouden rijring
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met 7 ronde zetkasten voorzien van briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,21 ct, gezet door middel van een incrustatiezetting. Breedte 4,2 mm, ø60. ca ...

Gouden oorknoppen met diamant
Resultaat: 125 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele maanvorm, deels witgoud deels geelgoud, bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Voorzien van witgouden pouset...

Gouden armband valkenoog
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden schakelarmband, 585/000, met een valkenoog. 19 cm. ca 3.7 gram. In goede staat

Zilver verguld collier met kruis
Resultaat: 60 EUR

Zilver verguld getorst collier met daaraan een groot opengewerkt kruis met een cliphangeroog. 42 cm. 6x3cm. In goede staat

Zilveren draagtaxi, miniatuur
Resultaat: 130 EUR

Chinese zilveren miniatuur in de vorm van een draagtaxi gemaakt uit filigrain met 2 dragers. Voorzien van Chinese keuren. 10x2,5x6cm. ca 29 gram. In goede staat

Gouden munt, Maria Stuart
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden muntrand, 585/000, voorzien van een munt van Maria Stuart, VOTA MODUM SUPERANT TUA. ø 27 mm. ca 6,4 gram. In goede staat

2 Tasjes met zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Twee tasjes met zilveren beugel, 833/000. Grote tas met gecontourneerde beugel met floraal decor en putti, voorzien van ketting, MT.: Fa.M. Bijkamp & Co, Steenwijk, jl.: x:1932, 16x22cm en een kleine ...

Zilveren broche met stenen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren broche, 800/000, met stenen en parel. Broche met een krulvorm voorzien van een matte bewerking met diverse stenen en een parel. 48x25mm. ca 7,9 gram. In goede staat

Gitten collier
Resultaat: 45 EUR

Collier van gefacetteerde gitten, ø10 mm, met kleine zwarte kraaltjes. Bevestigd aan een zilveren rechthoekige sluiting met bewerking. Lengte 45 cm. In goede staat

Zilveren armband
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere zilveren pennenarmband, 925/000, met schakels met een fantasievorm. Voorzien van een bakslot. Mexico. breedte 11 mm lengte 20 cm. ca 59 gram. In goede staat

Lot diverse sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot met diverse sieraden met o.a.2 horloges, Certina en lorus, zilveren bijbelslot, diverse hangers, parelcollier, barnstenen collier en een plated briefopener.

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 130 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model versierd met een getrembleerde voorstelling met landschap en figuur. Voorzien van een scharnierend deksel met ribbewerking langs de randen. MT.: P.H.A.Schepp,...

Glas op zilveren voet
Resultaat: 30 EUR

Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...

Gouden ring met diamanten, oud slijpsel
Resultaat: 175 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een zilveren kop bezet met 5 roosgeslepen diamanten. Voorzienvan een fraai bewerkte band. Breedte ring 4,5mm. ø 55, ca 2,3 gram. In goede staat.

Gouden ring met roosdiamant
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zilveren zetkast voorzien van een roosgeslepen diamant, ø5mm, Voorzien van reparatie aan de kop. ø 57 ca 1,2 gram. In redelijke staat.

Gouden ring met rode steen
Resultaat: 220 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een grote ovaal gefacetteerde robijn, 7x19mm. band voorzien van een gravure. ca 6,2 gram. ø 54. In goede staat

Gouden streekhanger
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, peervormig met S-vormig applique, baardje ne hangeroog met knopje. 5x1,8cm. ca 2,5 gram. In goede staat

3-Rij spinel armband
Resultaat: 135 EUR

Armband met spinel en een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met drie rijen gefacetteerde spinel, ø 6mm, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met graveerwerk. 10x13mm. 18,5 cm. In goede staat

Zilveren miniatuur kabinet
Resultaat: 63 EUR

Zilveren miniatuur kabinet, 835/000, met openslaande deuren en 2 lades, geplaatst op klauwpoten. Voorzien van 3 vazen op de kast. MT.: Fa Argentor, J.Weeda, Haarlem, 1973-1990. Grootte 4,5x2x7,5cm. ca...

2 Zilveren gespen met Zeeuwse knoppen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren gespen, 835/000, met zeeuwse knoppen. Grote ovale gecontourneerde gesp met filigrain bewerking en knoppen, 11x7cm en een kleine gesp bestaande uit 2 bolle zeeuwse knoppen, 6x3cm. totaal ...

Lot zilver & doofpot
Resultaat: 40 EUR

Lot met een koperen miniatuur doofpotje, ø5x7,5cm, en zilver met o.a. Breipenhouder, een roomlepel, suikerschep, een kraag van fles, twee vingerhoeden en 5 wayang vorken en 6 wayang lepels. Diverse ge...

Zilveren oorstekers en hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren set met oorknoppen en hanger, 925/000, met groene zirconia's. Sieraden met een X-vorm bezet met een langwerpig gefacetteerde groene zirconia. lengte 38 en 23 mm. totaal ca 22 gram. In goede s...

Lot met 3 sieraden met turkoois
Resultaat: 85 EUR

Lot met 3 sieraden met turkoois, een zilveren ring, rozetmodel, ø 17 mm, met in het midden een roos uit zilver en daaromheen een rand met turkooisstenen, een staafbroche uit metaal met 4 turkooissten...