Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuws Hollands bordenrek 2290
19e Eeuws Hollands bordenrek
Startprijs 35 EUR
2x Art Deco boekensteunen 2283
2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lepeldoos met zilveren vorkjes 466
Lepeldoos met zilveren vorkjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Brede zilveren armband 459
Brede zilveren armband

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse commode 4058
18e Eeuwse Engelse commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot antieke naai-necessaires (7x) 2276
Lot antieke naai-necessaires (7x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Zilveren borstels en doosje 423
2 Zilveren borstels en doosje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
5x Zilveren lepels 416
5x Zilveren lepels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Papegaai lampje 2240
Papegaai lampje

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Weegschaal+gewichten set 2233
Weegschaal+gewichten set

Resultaat:

70 EUR

Gouden ring met diamant 409
Gouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Hollandse naaitafel 4051
19e Eeuwse Hollandse naaitafel

Resultaat:

200 EUR

4x Diverse antieke kaarskandelaars 2226
4x Diverse antieke kaarskandelaars
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek schrijfbureau, 1880 4044
Antiek schrijfbureau, 1880

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden collier en hanger met malachiet 966
Gouden collier en hanger met malachiet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ring met groene stenen, 9 crt 959
Ring met groene stenen, 9 crt

Resultaat:

60 EUR

2x 19e Eeuwse Empire vazen 6181
2x 19e Eeuwse Empire vazen
Startprijs 500 EUR
3x Design wandtegels 6174
3x Design wandtegels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
17x 19e Eeuwse wandtegels 6167
17x 19e Eeuwse wandtegels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 952
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

35 EUR

Zilveren plaquette, 373
Zilveren plaquette,
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren soezenmand 366
Zilveren soezenmand

Resultaat:

630 EUR